Przejdź do treści

App Store

Pobierz bezpłatne wydania tabletowe Gazety Bankowej

W App Store i Google Play dostępne są już dwa bezpłatne wydania „Gazety Bankowej” do pobrania (numer czerwcowy oraz lipcowo-sierpniowy). Poznaj m.in. opracowany po raz 20. ranking Najlepszych Banków, przeczytaj wywiad ze Zbigniewem Jagiełło, prezesem PKO BP oraz oceń ciekawe gadżety biznesowe znajdujące się w dziale Nauka i technologia. Wydania zostały przygotowane przez Apellę S.A. we współpracy z dystrybutorem oprogramowania Adobe Digital Publishing Suite w Polsce, firmą Optizen Labs.

Czytaj dalej »Pobierz bezpłatne wydania tabletowe Gazety Bankowej

SAP i Sybase ogłaszają wsparcie dla Programu Zakupów Masowych App Store dzięki rozwiązaniu Afaria

SAP AG (NYSE: SAP) i Sybase, Inc., spółka SAP oraz lider w branży oprogramowania dla przedsiębiorstw i urządzeń mobilnych, przedstawiły dzisiaj swój interfejs wspierający Program Zakupów Masowych (PZM) dla Przedsiębiorstw App Store® (App Store® Volume Purchase Program (VPP) for Business poprzez rozwiązanie Afaria®. Wiodącej technologii firmy Sybase do zarządzania urządzeniami przenośnymi i aplikacjami. Dzięki prostej i bezpiecznej dla użytkownika instalacji i możliwościom zarządzania aplikacjami za pomocą rozbudowanego portalu zainstalowanego na urządzeniu, Afaria pomaga rozszerzyć zasięg odbiorców sklepu App Store na rynek przedsiębiorstw.

Czytaj dalej »SAP i Sybase ogłaszają wsparcie dla Programu Zakupów Masowych App Store dzięki rozwiązaniu Afaria

Fligo.pl – nowa aplikacja mobilna dla turystów

Na polskim rynku aplikacji na iPhone, iPod i iPad pojawił się nowy produkt turystyczny – Fligo.pl. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store. Od innych podobnych narzędzi polskojęzycznych odróżnia ją to, że użytkownik może tu zarezerwować lot bez konieczności przechodzenia do innej strony lub dzwonienia na infolinię. Twórcą aplikacji jest agencja Artweb-Media, wydawca serwisu Tanie-Loty.com.pl.

Czytaj dalej »Fligo.pl – nowa aplikacja mobilna dla turystów