Przejdź do treści

A.pl

Delikatesy A.pl ruszają z ofertą na całą Polskę

Delikatesy internetowe A.pl powiększyły zasięg dostaw na całą Polskę. W ogólnokrajowej ofercie A.pl poza wybranymi produktami spożywczymi znajduje się ponad 8500 artykułów biurowych, higienicznych, dla dzieci, AGD i szeroki wybór chemii gospodarczej. Zamówienia złożone na stronie internetowej A.pl będą dostarczane klientom przez kurierów.

Czytaj dalej »Delikatesy A.pl ruszają z ofertą na całą Polskę

Zakupy spożywcze w sieci powszednieją

Internet to miejsce, w którym Polacy dokonują regularnych, a nie tylko okazjonalnych zakupów spożywczych – wynika z badania przeprowadzonego przez e-delikatesy A.pl. Internetowy koszyk z zakupami coraz bardziej przypomina ten tradycyjny. Oprócz wody i napojów, trafiają do niego nabiał, kawa, a także warzywa, owoce i mięso. Dla dominującej większości klientów delikatesów internetowych bardzo istotna jest terminowość dostawy (82%), a także łatwość składania zamówień (66%). Są to cechy ważniejsze nawet od cen (63%) i szerokiego asortymentu produktów (60%). Ponadto, z ankiety A.pl wynika, że największą (47%) grupą klientów są osoby powyżej 36 roku życia. Potwierdza to coraz bardziej widoczne w e-handlu zjawisko zmiany struktury wiekowej na korzyść starszych użytkowników.

Czytaj dalej »Zakupy spożywcze w sieci powszednieją

W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Od 19 maja klienci katowickiego Bomi i siedmiu miast z największej aglomeracji śląskiej mogą zamówić swoje ulubione produkty w sieci. Internetowy sklep a.pl współpracujący z delikatesami Bomi w al. W. Roździeńskiego 97 w Katowicach właśnie rozpoczął swoją działalność. To kolejny już e-sklep, który firma uruchomiła w przeciągu ostatnich miesięcy.  

Czytaj dalej »W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

A.pl wchodzi do Bydgoszczy

Bydgoszcz jest trzecim po Warszawie i Olsztynie miastem, w którym działają już delikatesy internetowe A.pl (www.a.pl). Od marca tego roku mieszkańcy i lokalne firmy w największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego mają e-dostęp do oferty ponad 10 000 produktów sklepu. Partnerem A.pl jest Grupa Bomi, właściciel popularnej sieci delikatesów o tej samej nazwie. 

Czytaj dalej »A.pl wchodzi do Bydgoszczy