Przejdź do treści

Anna Zawadzka

Produkty TENA dostępne w sieciach Intermarche i Ross-mann

Produkty marki TENA dostępne są już w sieciach supermarketów Intermarche na terenie całej Polski. SCA Hygiene Products, globalny producent artykułów higieny osobistej, właściciel m.in. marek Libresse i Zewa, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentek, ponownie rozszerzył kanał dystrybucji marki. To kolejna sieć po Rossmanie, w którym produkty marki TENA są obecne.

Czytaj dalej »Produkty TENA dostępne w sieciach Intermarche i Ross-mann

Najlepiej uczyć się od najlepszych: IAB Polska tworzy Zbiór Case Studies Brand Advertising Online

Działająca w ramach IAB Polska grupa robocza Brand Advertising Online stworzyła zbiór case studies najciekawszych kampanii brand advertising online z ubiegłego roku. Zbiór może być doskonałym źródłem wiedzy oraz inspiracji dla brand managerów i marketerów.

Czytaj dalej »Najlepiej uczyć się od najlepszych: IAB Polska tworzy Zbiór Case Studies Brand Advertising Online

Outsourcing Experts – nowy brand na polskim rynku

Promocja produktu w hipermarkecie, wsparcie sprzedaży przez call center a następnie rejestracja danych wszystkich klientów zlecona w jednym miejscu? Na polskim rynku właśnie pojawiła się nowa marka, która skupia pięć spółek z rynku outsourcingu. Wśród głównych usług Grupy znajdują się outsourcing wsparcia sprzedaży i marketingu, obsługa procesów związanych z zarządzaniem dokumentami oraz call center. Dzięki integracji Outsourcing Experts stanie się jednym z największych podmiotów funkcjonujących w tym sektorze. Działem marketingu i PR w Grupie Outsourcing Experts zarządza Anna Zawadzka, która dotychczas kierowała marketingiem w spółce ArchiDoc.

Czytaj dalej »Outsourcing Experts – nowy brand na polskim rynku

Coke Live Music Festival w Wirtualnej Polsce

Coke Live Music Festival to akcja specjalna realizowana w serwisie muzyka.wp.pl. Obejmuje ona przede wszystkim branding serwisu, polegający na wprowadzeniu całkowicie zmienionej kolorystyki i grafiki witryny, a także rozwinięcie kontentu o specjalnie przygotowaną sekcję. Duży zasięg serwisu muzyka.wp.pl umożliwia doskonałą promocje imprezy w portalu.Czytaj dalej »Coke Live Music Festival w Wirtualnej Polsce