Anna Sołowska

Start-up: nowy dział w Inwestycje.pl

Najnowszym działem w portalu Inwestycje.pl jest Start-up (http://www.inwestycje.pl/start_up). Służy on młodym, dynamicznym firmom jako miejsce prezentacji ich działalności oraz jako platforma kontaktu z potencjalnymi inwestorami, chętnymi sfinansować ciekawe przedsięwzięcie. W ten sposób portal wykorzystuje swój potencjał informacyjny, aby aktywnie wspierać rozwój przedsiębiorczości w Polsce.
Czytaj więcej »Start-up: nowy dział w Inwestycje.pl

Portal Inwestycje.pl ma już 2 lata

W lutym 2009 roku portal finansowy www.inwestycje.pl obchodzi swoje drugie urodziny. Od debiutu w 2007 roku serwis przeszedł dynamiczny proces rozwoju, obecnie jest jednym z największych i najchętniej czytanych polskich serwisów finansowych. Wraz z pozostałymi portalami spółki E-Financial S.A. tworzy Grupę mediową Inwestycje.pl, która jest dzisiaj liczącym się uczestnikiem polskiego rynku mediów internetowych.
Czytaj więcej »Portal Inwestycje.pl ma już 2 lata

Inwestycje.pl: Złoty w tarapatach

W przeciągu zaledwie sześciu miesięcy polska waluta straciła na sile więcej, niż zyskała przez ostanie 3,5 roku. Na wartości tracą też inne waluty regionu (np. węgierski forint), ale skala deprecjacji jest znacznie mniejsza. Eksperci podkreślają, że nie ma podstaw fundamentalnych do tak silnej przeceny. Czy mamy zatem do czynienia z atakiem spekulacyjnym na naszą walutę?
Czytaj więcej »Inwestycje.pl: Złoty w tarapatach