Anna Jasińska

Ceneo.pl pomoże e-sklepom zwiększyć sprzedaż

ceneoSystemy rekomendacji produktów to obecnie jedno z podstawowych narzędzi w e-commerce. Ich głównym celem jest pomoc kupującym w podejmowaniu szybszych i trafniejszych decyzji zakupowych. Z punktu widzenia sprzedawcy główna korzyść to wzrost sprzedaży. W lutym zeszłego roku serwis Ceneo.pl wdrożył spersonalizowany system rekomendacji w swoim serwisie. Teraz udostępnia sprawdzone już rozwiązanie sklepom, które współpracują z porównywarką.

Czytaj więcej »Ceneo.pl pomoże e-sklepom zwiększyć sprzedaż

Konsultanci Conversion przetestowali nowy wygląd portalu Ceneo.pl

Zespół Conversion współpracował z właścicielami serwisu Ceneo.pl w zakresie niedawno zakończonych testów nowego wyglądu serwisu. W ramach tej współpracy, konsultanci Conversion opracowali specyfikację niestandardowego testu A/B oraz pomogli właścicielom portalu Ceneo.pl go przygotować i uruchomić. Współpraca pomiędzy Conversion, a serwisem Ceneo.pl była kontynuowana także w trakcie trwania testu i obejmowała bieżące wsparcie w zakresie jego prowadzenia, a także analizy danych.

Czytaj więcej »Konsultanci Conversion przetestowali nowy wygląd portalu Ceneo.pl

Ceneo na iPhone już jest

Grupa Allegro coraz mocniej podkreśla swoją obecność w mobilnym świecie. Od tego tygodnia dostępna jest aplikacja mobilna serwisu Ceneo.pl na iPhone’a. Wszyscy posiadacze iPhone’ów, iPad’ów i iPod’ów Touch mają więc możliwość sprawdzać i porównywać ceny w największej porównywarce cen w Polsce.

Czytaj więcej »Ceneo na iPhone już jest