Archiwa tagu: Anna Bednarska

Letnia promocja KFC – do kubełka wybierz gratis

W restauracjach KFC rozpoczęła się promocja, która z pewnością ucieszy fanów smaku kurczaka w legendarnej panierce Colonela Sandersa. Teraz każdy Kubełek KFC jest powiększany o jeden z trzech dodatków gratis. Goście restauracji mają do wyboru butelkę Pepsi (1l), kubełek frytek lub zestaw sosów Dipper.

Mini Twister – mini cena

W KFC rozpoczęła się promocja, która z pewnością zachwyci miłośników panierowanego kurczaka podawanego w tortilli. Mini Twistery są dostępne za jedyne 3 zł. Wyjątkowa cena będzie obowiązywała do końca grudnia. Ofertę wspiera kampania telewizyjna i radiowa.

Rowerowe lato z KFC

W te wakacje marka KFC stawia na lekkość! W menu króluje grillowany kurczak BRAZER – dla tych, którzy mają ochotę na coś lżejszego. Dodatkowo KFC zachęca do… jazdy na rowerze! Na miłośników aktywnego spędzania czasu na dwóch kółkach czeka bowiem wiele niespodzianek.

8xPepsi równa się Longer lub nóżka Hot&Spicy lub deser w KFC gratis!

Restauracje KFC i PEPSI dla swoich fanów przygotowały odjazdową  promocję. Już od 23 lipca w kluczowych sieciach hipermarketów i supermarketów w Polsce można kupić Pepsi Pak zawierający 8 puszek ulubionego napoju wraz z kuponem na darmową przekąskę w sieci KFC. Do wyboru są: chrupiąca kanapka Longer, świeża nóżka kurczaka HOT&SPICY w pikantnej panierce lub puszysty… Czytaj dalej »

Grander KFC wraca na ekrany – z nagrodami w rozmiarze Grand

GRANDER – największa z kanapek oferowanych przez KFC, która po ubiegłorocznym debiucie w menu restauracji zdobyła szerokie grono fanów, ponownie pojawi się w telewizyjnej kampanii reklamowej o tytule BO KAŻDY JEST WIELKI! Kampanii towarzyszyć będzie nowy, atrakcyjny konkurs dla konsumentów z nagrodami – oczywiście w rozmiarze GRAND!

Ruszyło wielkie projektowanie Świeżego Kubełka KFC

Sieć restauracji KFC zachęca do szukania inspiracji w… smaku świeżo przyrządzanych kurczaków. Rozpoczął się konkurs „BUCKET DESIGN” na najlepszy projekt „ŚWIEŻEGO KUBEŁKA KFC”. Nagroda główna w konkursie to 10 000 zł i realizacja nagrodzonego projektu. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 28 maja, a zwycięski, „najświeższy” kubełek, trafi do restauracji KFC już jesienią tego roku.