Anna Bednarska

8xPepsi równa się Longer lub nóżka Hot&Spicy lub deser w KFC gratis!

Restauracje KFC i PEPSI dla swoich fanów przygotowały odjazdową  promocję. Już od 23 lipca w kluczowych sieciach hipermarketów i supermarketów w Polsce można kupić Pepsi Pak zawierający 8 puszek ulubionego napoju wraz z kuponem na darmową przekąskę w sieci KFC. Do wyboru są: chrupiąca kanapka Longer, świeża nóżka kurczaka HOT&SPICY w pikantnej panierce lub puszysty deser wiśniowy.  Czytaj więcej »8xPepsi równa się Longer lub nóżka Hot&Spicy lub deser w KFC gratis!

Grander KFC wraca na ekrany – z nagrodami w rozmiarze Grand

GRANDER – największa z kanapek oferowanych przez KFC, która po ubiegłorocznym debiucie w menu restauracji zdobyła szerokie grono fanów, ponownie pojawi się w telewizyjnej kampanii reklamowej o tytule BO KAŻDY JEST WIELKI! Kampanii towarzyszyć będzie nowy, atrakcyjny konkurs dla konsumentów z nagrodami – oczywiście w rozmiarze GRAND!
Czytaj więcej »Grander KFC wraca na ekrany – z nagrodami w rozmiarze Grand

Ruszyło wielkie projektowanie Świeżego Kubełka KFC

Sieć restauracji KFC zachęca do szukania inspiracji w… smaku świeżo przyrządzanych kurczaków. Rozpoczął się konkurs „BUCKET DESIGN” na najlepszy projekt „ŚWIEŻEGO KUBEŁKA KFC”. Nagroda główna w konkursie to 10 000 zł i realizacja nagrodzonego projektu. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 28 maja, a zwycięski, „najświeższy” kubełek, trafi do restauracji KFC już jesienią tego roku.
Czytaj więcej »Ruszyło wielkie projektowanie Świeżego Kubełka KFC