Angel City

Koniec kryzysu najlepszym momentem na inwestycje

Mieszkania kupowane tylko po to, by z zyskiem sprzedać je niemalże 24h później, walka o najciekawsze na rynku oferty i rosnąca w zastraszającym tempie liczba mieszkań- tak wyglądał boom mieszkaniowy, który ogarnął największe polskie miasta pod koniec ubiegłej dekady. Po szaleństwie na rynku nieruchomości nastąpił kryzys. Jak teraz kształtuje się sytuacja i czym możemy już śmiało mówić o jego zażegnaniu?

Czytaj dalej »Koniec kryzysu najlepszym momentem na inwestycje

PURE Fitness w Angel City

Jedna z najbardziej ekskluzywnych sieci fitness, na przełomie czerwca i lipca zapowiada wielkie otwarcie, trzeciego już, klubu w Krakowie. PURE pozycjonowany jest jako najwyższej klasy klub posiadający nowoczesny sprzęt dostosowany do wymogów najbardziej wymagających miłośników treningów fitness.
Czytaj dalej »PURE Fitness w Angel City

Z fiordów do Krakowa

Tętniący życiem, kulturą i sztuką Kraków od zawsze przyciągał ludzi różnych narodowości. Dzięki swojej unikatowości i eklektyzmowi każdy czuje się w tym mieście jak u siebie. Niskie ceny, znakomite uczelnie i atmosfera miasta działają jak magnes na blondwłosych Skandynawów.Czytaj dalej »Z fiordów do Krakowa

Rękojmia z pierwszej ręki

O deweloperach wiele mówimy, gdy decydujemy się na zakup mieszkania. Opinie, porady czy artykuły pomagają nam w podjęciu odpowiedniej decyzji. Zakup własnego mieszkania to bardzo poważna decyzja, często na wiele lat. Jako klienci chcemy wiedzieć, czy interes z danym developerem okaże się w pełni opłacalny, a przede wszystkim bezpieczny. Czytaj dalej »Rękojmia z pierwszej ręki

Mieszkanie od kołyski – w sam raz na studia

Studiować w Krakowie… – marzy wielu młodych ludzi; myślą też o tym rodzice, planując przyszłość swoich pociech. Dzieci same kiedyś wybiorą kierunek studiów, za to już dziś ich rodzice powinni pomyśleć, gdzie będą mieszkać. Może warto teraz kupić mieszkanie – taniej już nie będzie – i wynająć do czasu, gdy Wasze dorosłe już dzieci ruszą w wielki świat. Można sporo zarobić i wiele oszczędzić.

Czytaj dalej »Mieszkanie od kołyski – w sam raz na studia