Przejdź do treści

Andrzej Przybyło

AB wdrożyło System Zarządzania Jakością zgodny z nową normą ISO 9001:2008

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o odnowieniu certyfikacji i wdrożeniu Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z nową normą ISO 9001:2008. Firma otrzymała certyfikat w drodze pozytywnie zakończonego auditu przeprowadzonego przez firmę DEKRA Certification.

Czytaj dalej »AB wdrożyło System Zarządzania Jakością zgodny z nową normą ISO 9001:2008

Nowe umowy dystrybucyjne Grupy AB

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o nowych umowach dystrybucyjnych podpisanych przez Grupę AB od początku nowego roku fiskalnego 2009, czyli od 1 lipca 2008. Spółka podpisała łącznie 22 kontrakty dystrybucyjne z 14 różnymi producentami sprzętu IT na dystrybucję ich produktów w Polsce, Czechach i na Słowacji.
Czytaj dalej »Nowe umowy dystrybucyjne Grupy AB

HTC poszerza kanał dystrybucji. AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem firmy HTC w Polsce

Firma HTC poinformowała, że jej nowym partnerem w dystrybucji została spółka AB S.A. Wrocławska spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.
Czytaj dalej »HTC poszerza kanał dystrybucji. AB S.A. autoryzowanym dystrybutorem firmy HTC w Polsce

Nowa usługa dla klientów AB SA

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o wprowadzeniu usługi eFaktura dla swoich klientów. Proponowane przez AB S.A. rozwiązanie zapewnia szybki i wygodny dostęp do wystawionych faktur po zalogowaniu się do systemu sprzedaży ABonline oraz bezpieczeństwo ich pobierania.

Czytaj dalej »Nowa usługa dla klientów AB SA