Przejdź do treści

Andrzej Nosorowski

„Wyklikaj” sobie to, czego szukasz

Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku dzięki unijnej dotacji z PARP-u, innowacyjny portal infoklik.eu z założenia miał wspierać głównie przedsiębiorców, wspomagając ich w poszukiwaniu kontrahentów. Ale… infoklik.eu to także skuteczne narzędzie, z którego może korzystać w zasadzie każdy z nas. Wystarczy się zarejestrować i wypełnić nieskomplikowany formularz dedykowany kupującym.

Czytaj dalej »„Wyklikaj” sobie to, czego szukasz

Dzięki sieci da się zarobić

Dziś interesy robi się „w” i przy pomocy internetu. Trudno wręcz oprzeć się wrażeniu, że „sprawcą” najbardziej spektakularnej biznesowej rewolucji ostatnich lat jest cyber sieć, która szczelnie oplotła niemal każdy aspekt codzienności, również tej zawodowej. Właściwie odruchowo sięgamy więc do wyszukiwarki, która służy nam za swoisty słup ogłoszeniowy i encyklopedię w jednym.

Czytaj dalej »Dzięki sieci da się zarobić

Suwalski Park Naukowo – Technologiczny Polska – Wschód oficjalnym partnerem portalu infoklik.eu

Białostocka spółka z branży It – infoklik sp. z o.o., zawarła porozumienie o współpracy z Parkiem Naukowo – Technologicznym Polska – Wschód w Suwałkach. Na jego mocy Park będzie m.in. patronem tego e-biznesowego projektu. Portal dla przedsiębiorców infoklik.eu to nowa propozycja na rynku e-usług. Powstał dzięki dotacji z funduszy europejskich z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Czytaj dalej »Suwalski Park Naukowo – Technologiczny Polska – Wschód oficjalnym partnerem portalu infoklik.eu