Andrzej Bartosiewicz

Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa

Zabezpieczenie lotnisk, koszarów wojskowych oraz zakładów produkcyjnych o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa musi być wykonane z wyjątkową precyzją. Takie obszary powinny być ogradzane produktami, które zagwarantują bezpieczeństwo i będą służyć na lata. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze odpowiednich materiałów?

Czytaj więcej »Ogrodzenie dla terenów o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa

Andrzej Bartosiewicz w home.pl

Do zespołu home.pl dołączył Andrzej Bartosiewicz – wieloletni szef europejskiej organizacji CENTR skupiającej narodowe rejestry domen i kierownik Działu Domen w Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej NASK. Dzięki niemu polski rejestr domen znalazł się w lutym br. w pierwszej dziesiątce największych rejestrów narodowych świata.

Czytaj więcej »Andrzej Bartosiewicz w home.pl

Przyszłość światowego i polskiego rynku domen

Największe spotkanie branży domenowej w Polsce odbędzie się 16 kwietnia podczas konferencji “Business Trends in the Domain Industry”, organizowanej przez NASK (krajowy rejestr nazw w domenie „.pl”). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele głównych firm rejestrujących domeny w Polsce, inwestorzy domenowi z Polski i zagranicy oraz grupa prawników zajmujących się problematyką domen.Czytaj więcej »Przyszłość światowego i polskiego rynku domen