Android Market

Aplikacje Adobe Touch dostępne w sklepie Android Market

Firma Adobe poinformowała o dostępności aplikacji Adobe Touch w sklepie Android Market. Adobe Touch to seria sześciu intuicyjnych rozwiązań obsługiwanych za pomocą ekranu dotykowego. Inspiracją do ich powstania było oprogramowanie Adobe Creative Suite. Aplikacje mają umożliwić milionom użytkowników tabletów kreatywną pracę na profesjonalnym poziomie. Można je obsługiwać palcami lub rysikiem. Przedstawione podczas tegorocznej konferencji Adobe MAX 2011 aplikacje są od teraz dostępne dla tabletów z systemem Android 3.1 lub nowszym, natomiast rozwiązanie Adobe Ideas można już nabyć w wersji dla systemu iOS. Firma Adobe przewiduje, że wersje pozostałych pięciu aplikacji dla systemu iOS pojawią się na początku 2012 r.

Czytaj dalej »Aplikacje Adobe Touch dostępne w sklepie Android Market

Dostęp do wideokonferencji masz już w kieszeni

VidyoMobile, mobilna aplikacja do wideokonferencji, została właśnie udostępniona na platformie Android Market. Android to już drugi system operacyjny, dla którego firma Vidyo przygotowała mobilną wersję swojego oprogramowania. W ubiegłym miesiącu premierę miała aplikacja przeznaczona na urządzenia z systemem iOS – iPhone 4S oraz iPad 2. Zarówno VidyoMobile w Apple App Store, jak i wersja Beta aplikacji na platformie Android Market, dostępne są do pobrania bezpłatnie.

Czytaj dalej »Dostęp do wideokonferencji masz już w kieszeni

Sięgnij po kompaktowe i inteligentne rozwiązania, które oferują telefony Sony Ericsson

Sony Ericsson powiększa swoją rodzinę Communication Entertainment o dwie kompaktowe wersje telefonu Xperia™ X10, które pojawią się w pierwszym półroczu 2010 roku.    Modele Xperia™ X10 mini oraz X10 mini określają nowe doświadczenie użytkownika – ultra kompakt – oferując najlepsze w swojej klasie możliwości komunikacji i rozrywki.    Mniejsze od karty kredytowej, inteligentne i jedyne w swoim rodzaju. Posiadają aplikację Sony Ericsson Timescape™ oraz intuicyjny interfejs użytkownika z aktywnymi polami w czterech rogach ekranu dotykowego.Czytaj dalej »Sięgnij po kompaktowe i inteligentne rozwiązania, które oferują telefony Sony Ericsson