AMS

Wystawa prac konkursowych Galerii Plakatu AMS podczas Kongresu Kobiet

Uczestniczki i uczestnicy Kongresu Kobiet, który odbędzie się 17 i 18 września br., będą mogli zobaczyć ekspozycję plakatów z 10. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS, organizowanego pod przewrotnym hasłem „Skłodowska-Curie była kobietą!”. Wystawa towarzysząca sesjom i panelom Kongresu Kobiet zostanie zaprezentowana w kuluarach Sali Kongresowej w Warszawie.

Czytaj dalej »Wystawa prac konkursowych Galerii Plakatu AMS podczas Kongresu Kobiet

Miasto Gdańsk i AMS ogłaszają konkurs na zagospodarowanie Placu Wałowego

Do 14 stycznia 2011 roku można składać wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie na koncepcję funkcjonalno-przestrzenną zagospodarowania przestrzeni publicznej Placu Wałowego w Gdańsku. Organizatorami konkursu są Gmina Miasta Gdańsk i wiodąca firma z rynku reklamy zewnętrznej – AMS SA. Porozumienie w tej sprawie podpisali we wtorek, 14 grudnia 2010 prezydent Gdańska Paweł Adamowicz i Marek Kuzaka, wiceprezes AMS. 

Czytaj dalej »Miasto Gdańsk i AMS ogłaszają konkurs na zagospodarowanie Placu Wałowego

„Miasto publiczne – miasto prywatne” – rusza 6. edycja programu Bramy Kraju

Szóstą edycję programu marketingu miejskiego Bramy Kraju zainauguruje seminarium „Miasto publiczne – miasto prywatne. Partnerstwo Publiczno-Prywatne w perspektywie lat 2010-2015” organizowane przez AMS. Partnerami spotkania są Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego oraz kancelaria Clifford Chance.

Czytaj dalej »„Miasto publiczne – miasto prywatne” – rusza 6. edycja programu Bramy Kraju