Przejdź do treści

Amber Gold

Na rynku pożyczkowym nie trzeba rewolucji, a jedynie rozsądnej modyfikacji aktualnych przepisów

Dążenia Ministerstwa Finansów do ujednolicenia rynku firm pożyczkowych to od kilku miesięcy temat numer jeden na rynku kredytów konsumenckich. Zwłaszcza chęć wprowadzenia limitu kosztów pożyczki jest analizowana pod wieloma kątami. Eksperci i przedstawiciele sektora pozabankowego zgodnie podkreślają, że taki krok nie jest uniwersalny choćby ze względu na aktualną sytuację rynkową i historycznie niski poziom stóp procentowych.

Czytaj dalej »Na rynku pożyczkowym nie trzeba rewolucji, a jedynie rozsądnej modyfikacji aktualnych przepisów

Czy Amber Gold to dobra nazwa? Wpływ negatywnych skojarzeń na wizerunek

Amber Gold z Koszalina zmienia nazwę. Firma ta nie ma i nie miała nic wspólnego z gdańską firmą Amber Gold. Nic poza nazwą. Nagłośnienie w mediach afery związanej z Amber Gold bardzo negatywnie wpłynęło na wizerunek imienniczki. Przykładów negatywnego wpływu nazwy na wizerunek firmy jest więcej.

Czytaj dalej »Czy Amber Gold to dobra nazwa? Wpływ negatywnych skojarzeń na wizerunek

Media o Amber Gold

Nazwa ‘Amber Gold’ od kilku tygodni regularnie pojawia się na pierwszych stronach gazet, niemal codziennie docierają do nas nowe informacje dotyczące szans klientów firmy na odzyskanie pieniędzy, działań Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w tej sprawie, szczegółów z „biznesowej” przeszłości właściciela Amber Gold – Marcina P.

Czytaj dalej »Media o Amber Gold

Złoto ponownie na trendzie wzrostowym. Lokaty Amber Gold coraz bardziej atrakcyjne

Po wrześniowej korekcie złoto ponownie powróciło na ścieżkę wzrostów. Mamy do czynienia z utratą zaufania do całego systemu finansowego i nagłą potrzebą bezpiecznych inwestycji. Otoczenie dla złota jest idealne. Atrakcyjną ofertę lokat w ten szlachetny kruszec posiada Amber Gold.

Czytaj dalej »Złoto ponownie na trendzie wzrostowym. Lokaty Amber Gold coraz bardziej atrakcyjne