Amadeus

Amadeus po raz siódmy na e-Travel Forum 2014

e-Travel Forum to najważniejsze ogólnopolskie wydarzenie poświęcone tematyce e-commerce w turystyce. Co roku spotkanie gromadzi kilkuset uczestników z Polski i zagranicy, w tym tour operatorów, agentów biur podróży, przedstawicieli hoteli, linii lotniczych, portali turystycznych i rezerwacyjnych oraz jednostek samorządowych, a także dostawców rozwiązań informatycznych, którzy mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie handlu elektronicznego oraz innowacyjnymi rozwiązaniami umożliwiającymi efektywną sprzedaż produktów i usług online. Co więcej, konferencja stwarza możliwość wymiany poglądów, wzbogacenia wiedzy i nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.  Czytaj dalej »Amadeus po raz siódmy na e-Travel Forum 2014

1 Amadeus

Amadeus nawiązuje współpracę z lotniskami w Monachium i Kopenhadze

amadeusAmadeus poinformował o zawarciu umów z lotniskami w Monachium i Kopenhadze, których przedmiotem jest wspólna praca nad opracowaniem i wdrożeniem dwóch nowych rozwiązań informatycznych dedykowanych portom lotniczym. Oba produkty firmy Amadeus – Airport Sequence Manager oraz Airport Fixed Resource Optimiser – będą stanowić część nowego pakietu rozwiązań Amadeus dla portów lotniczych.

Czytaj dalej »Amadeus nawiązuje współpracę z lotniskami w Monachium i Kopenhadze

Amadeus po raz piąty na e-Travel Forum

Firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla branży turystycznej, weźmie udział w piątej edycji e-Travel Forum – międzynarodowej konferencji poświęconej sprzedaży usług i produktów turystycznych online, która odbędzie się w dniach 31 stycznia – 1 lutego w warszawskim hotelu Marriott. W gronie uczestników konferencji znajdą się kluczowi gracze na rynku turystycznym – linie lotnicze, biura podróży i hotele – oraz inne firmy związane z branżą turystyczną.

Czytaj dalej »Amadeus po raz piąty na e-Travel Forum

Amadeus i Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzają współpracę

Firma Amadeus, wiodący partner technologiczny i dostawca usług przetwarzania danych dla światowej branży turystycznej, oraz Polskie Linie Lotnicze LOT, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie Wschodniej, podpisały długoterminową umowę dotyczącą udostępniania usług full content. Zawarte porozumienie gwarantuje użytkownikom systemu Amadeus na całym świecie dostęp do pełnej gamy informacji o taryfach, zasobach i rozkładach lotów polskiego przewoźnika.

Czytaj dalej »Amadeus i Polskie Linie Lotnicze LOT rozszerzają współpracę

Portal Lataj.pl we współpracy z firmą Amadeus udostępnił mobilną wersję wyszukiwarki lotów

Lataj.pl, jeden z kluczowych portali turystycznych oferujących bilety lotnicze, ubezpieczenia podróży, miejsca hotelowe, wynajem samochodów oraz obsługę podróży służbowych, udostępnił swoim klientom wygodną i prostą w użyciu aplikację, ułatwiającą mobilny dostęp do informacji dotyczących podróży.

Czytaj dalej »Portal Lataj.pl we współpracy z firmą Amadeus udostępnił mobilną wersję wyszukiwarki lotów

Luis Maroto został nowym prezesem i dyrektorem generalnym firmy Amadeus

Firma Amadeus [AMS.MC], wiodący dostawca rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla globalnej branży turystycznej poinformowała, że z dniem 1 stycznia 2011 r. Luis Maroto, wcześniejszy wicedyrektor generalny Amadeus, zastąpił Davida V. Jonesa na stanowisku prezesa i dyrektora generalnego firmy.

Czytaj dalej »Luis Maroto został nowym prezesem i dyrektorem generalnym firmy Amadeus

Alitalia i Amadeus przedłużają umowę full content do końca 2013 roku

Linie lotnicze Alitalia i firma Amadeus, wiodący dostawca rozwiązań technologicznych i usług przetwarzania danych dla globalnej branży turystycznej, poinformowały o podpisaniu umowy dotyczącej udostępniania usług full content obowiązującej do końca 2013 roku. Zgodnie z umową Alitalia, wiodąca we Włoszech linia lotnicza, rozszerzy dostęp do informacji o swoich taryfach, rozkładach lotów i zasobach z regionu Europy na wszystkie biura podróży, korzystające z systemu Amadeus na całym świecie.

Czytaj dalej »Alitalia i Amadeus przedłużają umowę full content do końca 2013 roku