Archiwa tagu: Altkom Akademia

Microsoft zaprasza na Dni Otwarte Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Rozpoczęła się seria bezpłatnych spotkań poświęconych nowym produktom firmy Microsoft: Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Dni Otwarte są wynikiem współpracy Microsoftu z Autoryzowanymi Ośrodkami Szkoleniowymi i mają na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy w zakresie wykorzystania dwóch najnowszych produktów Microsoft .

Promocje w Altkom Akademia

Od 10 sierpnia do 4 października w Altkom Akademia trwa jesienna promocja szkoleń JBoss, VMware i Red Hat. Ci, którzy zdecydują się na jedno z 27 szkoleń objętych akcją otrzymają – w zależności od wybranego programu – rabaty nawet do 50 proc., bezpłatne vouchery uprawniające do wzięcia udziału w sesji egzaminacyjnej oraz inne, cenne upominki.

Szkolenia OpenSolaris w Altkom Akademii

Altkom Akademia S.A. wprowadziła do swojej oferty edukacyjnej ścieżkę szkoleniową z zakresu systemu operacyjnego OpenSolaris. Szkolenia z systemu OpenSolaris zawierają pełen materiał niezbędny do przygotowania się do egzaminu SCSA (Sun Certified System Administrator) oraz SCNA (Sun Certified Network Administrator). Aby dać słuchaczom możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy przed przystąpieniem do egzaminu Prometric, na zakończenie każdego szkolenia… Czytaj dalej »

„Backup nowej generacji” tematem warsztatów w Altkom Akademii

Czy warto robić kopie zapasowe tego samego dokumentu nie raz, ale nawet kilkadziesiąt razy? Jak działa deduplifikacja i czy warto ją implementować? Jakie przesłanki stoją za archiwizacją poczty elektronicznej? Jak aktywnie docierać do dokumentów archiwalnych i jak oszczędnie gospodarować pamięciami masowymi? Na te i inne pytania odpowiedzą 14 maja eksperci z firm Symantec i Altkom… Czytaj dalej »

Altkom Akademia S.A. i Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan inaugurują cykl ekskluzywnych seminariów z obszaru psychologii zarządzania

Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się 7 kwietna br. w sali New Connect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, gościem Altkom Akademii oraz Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych będzie prof. Phillip Zimbardo – wybitny amerykański psycholog, znany m. in. z tzw. standfordzkiego eksperymentu więziennego.