Archiwa tagu: Allianz

Zwiększenie świadomości użytkowników internetu wortalem motoryzacyjnym Trynid.pl to główne założenia i cele przyjęte przy organizacji konkursu “Kliknij po nagrody”

Wraz z renomowanymi partnerami do których należy zaliczyć firmy Allianz, Becker, K2, Parktronik, President, Raiffeisen Leasing czy Shell, wortal motoryzacyjny Trynid.pl przygotował konkurs internetowy. Biorąc udział w konkursie można wygrać: zestaw czujników parkowania, kosmetyki samochodowe, torby podróżne, koszulki polo i dużo dużo więcej.

Raport: satelitarne systemy ochrony przeciwkradzieżowej

Z roku na rok kradzież pojazdów w Polsce spada. W roku 1999 codziennie kradziono aż 204 auta, po 10 latach liczba ta spadła do średnio 47 samochodów dziennie. Dzieje się tak m.in. dzięki coraz bardziej zaawansowanym systemom zabezpieczeń. Wpływ na te statystyki mają również satelitarne systemy ochrony przeciwkradzieżowej, które cieszą się największą skutecznością wśród zabezpieczeń… Czytaj dalej »

Spadek popytu banków europejskich na powierzcnie biurowe

Sektor bankowy wciąż znajduje się w okresie gwałtownych przemian i prognozuje się, że popyt banków na powierzchnie biurowe w europejskich stolicach finansowych będzie na niskim poziomie.  Jak podaje raport firmy Cushman & Wakefield European Banking Briefing w okresie najbliższych kilku lat sektor bankowości detalicznej w Wielkiej Brytanii, po wejściu na rynek nowych podmiotów, także może… Czytaj dalej »

Firma Software AG wyróżniona certyfikatem SWIFTReady Financial EAI Label 2009

Firma Software AG otrzymała najwyższy certyfikat organizacji SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunications) za zgodność operacyjną — SWIFTReady Financial EAI Label 2009. Certyfikat ten potwierdza, że Software AG jest czołowym dostawcą oprogramowania i usług dla rynku finansowego.

Employer Branding Forum

8 grudnia br. w warszawskim hotelu Radisson odbędzie się już po raz drugi organizowane w Polsce Employer Branding Forum. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się i pogłębienia wiedzy o najnowszych trendach rynkowych związanych z tematyką Employer Branding od najlepszych osób posiadających szerokie doświadczenie w tej dziedzinie.