Przejdź do treści

Allegro.pl

Wszyscy przyśpieszyli

Największy w Polsce serwis aukcyjny Allegro.pl potrzebuje zaledwie pół sekundy, by wyświetlić się na ekranie. Najbardziej popularny na świecie portal społecznościowy Facebook.com wyświetla się natomiast w czasie 0,7 s. Jego polski odpowiednik, portal Nk.pl, wciąż potrzebuje dwa razy więcej czasu.

Czytaj dalej »Wszyscy przyśpieszyli

Miłosne wróżby przez GG

Zakochani na Gadu-Gadu mogą poznać miłosną wróżbę bezpośrednio przez komunikator. Wystarczy dodać nr GG:7114 najsłynniejszego polskiego wróżbity do swojej listy kontaktów i odpowiedzieć na kilka prostych pytań, aby poznać miłosne wróżby z przymrużeniem oka. Poza doskonałą zabawą, Wróżbita Maciej podpowie nam również dopasowane do nas prezenty na Allegro.

Czytaj dalej »Miłosne wróżby przez GG

Pozytywny marketing świąteczny

Wydatki, pośpiech, marketing, komercjalizacja – w taki sposób coraz częściej określane są święta Bożego Narodzenia. Słychać nawet opinie, że niedługo zamiast „szczęśliwych, rodzinnych i spokojnych Świąt” będziemy sobie życzyli „cierpliwości podczas szału zakupowego oraz dużej zdolności kredytowej”. Okazuje się jednak, że tzw. komercjalizacja nie zawsze musi być zgubna w skutkach. Niekiedy może też służyć dobrym celom. Niemożliwe? A jednak…Czytaj dalej »Pozytywny marketing świąteczny