Przejdź do treści

Allegro

1 Allegro

Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

inpostGrupa Kapitałowa Integer.pl wdraża globalny proces rebrandingu spółek wchodzących w jej skład. Odświeżenie identyfikacji wizualnej umożliwi ujednolicenie komunikacji na rynkach międzynarodowych, na których planowana jest dalsza dynamiczna ekspansja Grupy. Równolegle z zaplanowaną na dzień 11 listopada zmianą logotypów, uruchomiona zostanie ogólnopolska kampania ATL promująca Paczkomaty InPost oraz współpracę z serwisem agito.pl i allegro.

Czytaj dalej »Spółki z Grupy Integer.pl w nowej odsłonie

2 Allegro

Clicktrans.pl wprowadza integrację z Allegro

clicktransIntegracja z jednej strony umożliwia zleceniodawcom wystawiającym przesyłki na Clicktrans.pl importowanie danych z aukcji wystawionych na Allegro, z drugiej natomiast daje możliwość umieszczenia sprzedawcom wtyczki na aukcjach Allegro. Wtyczka przekierowuje kupujących na Clicktrans.pl, gdzie mogą oni znaleźć korzystne opcje transportu. Clicktrans.pl pozwala zaoszczędzić średnio do 60% na cenie transportu. Wtyczka Allegro jest w szczególności skierowana do detalicznych sprzedawców mebli, samochodów, motocykli, którzy obecnie oferują jedynie odbiór osobisty przedmiotu głównie z uwagi na jego nietypowe lub duże gabaryty. To właśnie te przedmioty są najczęściej transportowane dzięki Clicktrans.pl.

Czytaj dalej »Clicktrans.pl wprowadza integrację z Allegro

3 Allegro

AZ.pl i Allegro łączą siły: powstaje nowy serwis domenowo-hostingowy

azFirma AZ.pl – jeden z czołowych dostawców usług domenowo-hostingowych w Polsce, rozpoczęła współpracę z największą polską platformą handlową – Allegro. W ramach współpracy, AZ.pl będzie świadczyła dla użytkowników Allegro usługi związane z handlem domenami, hostingiem i udzielała narzędzi do tworzenia stron WWW. Jednym z najważniejszych elementów nowego serwisu domeny.allegro.pl będzie giełda domen, która otworzy tysiącom użytkowników możliwość kupna oraz sprzedaży atrakcyjnych domen.

Czytaj dalej »AZ.pl i Allegro łączą siły: powstaje nowy serwis domenowo-hostingowy

Cyberprzestępcy polują na allegrowiczów

Eksperci z firmy antywirusowej ESET przechwycili podejrzane wiadomości mailowe, które informują odbiorców o rzekomym zablokowaniu ich kont w serwisie Allegro. Jedynym sposobem usunięcia blokady, według autora wiadomości, jest ponowne zautoryzowanie się na stronie internetowej, do której link podano w treści maila. Nieostrożne kliknięcie odnośnika przenosi internautę do serwisu WWW, który infekuje komputer złośliwym backdoorem.

Czytaj dalej »Cyberprzestępcy polują na allegrowiczów

Agencja Allegro za kulisami Warszawskiej Strefy Kibica

Agencja Allegro była producentem programu artystycznego największego Fan Zone w historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012™ – oficjalnej Strefy Kibica w Warszawie, organizowanej przez miasto stołeczne Warszawa. Przez cały czas trwania Turnieju, na Placu Defilad odbyły się dziesiątki koncertów polskich i zagranicznych gwiazd, liczne animacje oraz akcje oficjalnych sponsorów. Pod Pałacem Kultury i Nauki czeka największa w Polsce strefa kibica.

Czytaj dalej »Agencja Allegro za kulisami Warszawskiej Strefy Kibica

Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro

Serwis zakupów grupowych Citeam.pl, należący do Grupy Allegro, integruje jedną z kategorii ofert z największą platformą handlową. Kupony Allegro generowały dotychczas ok. 16 proc. całkowitej sprzedaży na Citeam.pl –kategoria ta właśnie zmienia nazwę i umożliwia użytkownikowi finalizację rabatu bezpośrednio u sprzedawcy na allegro.pl.

Czytaj dalej »Citeam.pl integruje kupony zniżkowe z ofertą Allegro