Alior Sync

Alior Sync zwycięzcą rankingu na Najlepsze Konto dla Studenta wg Comperia.pl

Nowy rok akademicki już za pasem. W październiku wielu tegorocznych maturzystów rozpocznie studenckie życie. Jednym z pierwszych kroków na drodze ku samodzielności jest założenie rachunku bankowego. Praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie dedykowane konto dla studenta. Które wybrać? Analitycy Comperia.pl przygotowali specjalny ranking.

Czytaj więcej »Alior Sync zwycięzcą rankingu na Najlepsze Konto dla Studenta wg Comperia.pl

Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

Alior Sync wraz z serwisem Gruper.pl przygotował specjalną ofertę konta osobistego za 0 zł z dodatkową premią 50 zł. Co więcej, każdego miesiąca Bank zwróci posiadaczowi konta aż 5% wartości zakupów zrealizowanych w Internecie za pomocą wydanej do niego karty lub korzystając z opcji „Płacę z Alior Sync”.

Czytaj więcej »Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync

Alior Sync udostępnia strefę zakupów „Zrób Dobry Deal”, w której klienci mogą kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach i w limitowanej ofercie kredytowej „10 rat 0%”. Aktualnie w ofercie znajdują się produkty firmy Samsung, m.in. nowość na rynku notebook z Serii 9, bony na wakacje z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych.

Czytaj więcej »„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync