Aleksandra Gilewska

System kolorów Baumit Life. Twój dom. Twoje kolory. Twoje życie

Wzornik Life® to najbardziej oczekiwana nowość 2012 roku przygotowana przez firmę Baumit. Jednocześnie jest to największa paleta kolorów elewacyjnych w Europie, która zaskakuje 888 kreatywnymi odcieniami różnorodnych barw. System kolorów Life® jest indywidualny i piękny, a dodatkowo pozwala, w nieograniczony sposób, dobierać odcienie pasujące do każdego realizowanego projektu.

Czytaj więcej »System kolorów Baumit Life. Twój dom. Twoje kolory. Twoje życie

Baumit pomaga Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń”

Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawadzie Uszewskiej, działający pod patronatem Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, każdego dnia otacza opieką 45 osób niepełnosprawnych intelektualnie z terenu gmin Gnojnik, Brzesko, Czchów, Iwkowa i Bochnia. Głównym zadaniem Warsztatu jest rehabilitacja zawodowa i społeczna tych osób, pod fachowym okiem instruktorów terapii zajęciowej, która umożliwi im zdobycie odpowiednich wiadomości i umiejętności potrzebnych do samodzielnego funkcjonowania. Firma Baumit przekazując kompletny system ociepleń przyczyniła się do aktywizacji pracowni remontowo – budowlanej. Gest ten pozwoli na poszerzenie zakresu zdobywanych umiejętności zawodowych przez podopiecznych stowarzyszenia. Materiały wykończeniowe umożliwią docieplenie elewacji nowo rozbudowanej części budynków, w których prowadzone są warsztaty.

Czytaj więcej »Baumit pomaga Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń”

Społeczna misja biznesu

Według badań CBOS, aż 60 proc. dużych i ponad połowa średnich firm dostrzega konieczność zaangażowania w działania prospołeczne i proekologiczne. Społeczna odpowiedzialność biznesu staje się podstawą w strategii komunikacyjnej wielu przedsiębiorstw, bez względu na sektor gospodarki.
Czytaj więcej »Społeczna misja biznesu