Przejdź do treści

Akademia PARP

Zarządzaj cenami!

Klienci mniej kupują? Wykorzystałeś wszystkie możliwości oszczędzania? Jeśli sądzisz, że w czasach globalnego spadku popytu i zaciskania pasa nic więcej nie da się zrobić, aby poprawić wyniki finansowe firmy – możesz się mylić! Popularnością, również w dotkniętych kryzysem małych i średnich firmach, cieszy się ostatnio zarządzanie cenami.Czytaj dalej »Zarządzaj cenami!

Akademia PARP na … Kilimandżaro

Dwudziestego drugiego września 2009 zakończyła się  pierwsza edycja projektu Innowacyjne Mamy realizowanego przez Stowarzyszenie Kilimandżaro we współpracy z Akademią PARP. Projekt Innowacyjne Mamy ma na celu przełamanie stereotypu biernego macierzyństwa, poprzez aktywizację zawodową oraz trening przedsiębiorczości kobiet planujących powrót  na rynek pracy. Przedstawiciele Akademii PARP wręczyli ambitnym i przedsiębiorczym uczestniczkom certyfikaty ukończenia szkoleń e-learningowych.Czytaj dalej »Akademia PARP na … Kilimandżaro

Sukces w dobie kryzysu

Słowo kryzys budzi strach wśród przedsiębiorców. Jednak, przy wszystkich negatywnych skutkach, jakie za sobą niesie, odgrywa w gospodarce także rolę oczyszczającą. W dobie kryzysu okazuje się, które inwestycje były wartościowe, a które zakończyły się fiaskiem.

Czytaj dalej »Sukces w dobie kryzysu