Airbus A320

FL Technics Spare Parts pozyskało do demontażu kolejnego Airbusa A320

FL Technics Spare Parts, będące częścią FL Technics, globalnego dostawcy zintegorwanych usług serwisowych dla samolotów, zakupiło kolejną maszynę typu Airbus A320 (MSN391), która zostanie rozebrana na części zamienne. Zdemontowane składniki samolotu zostaną użyte do poszerzenia oferty części zamiennych i komponentów, a także do powiększenia możliwości magazynu FL Technics.

Czytaj dalej »FL Technics Spare Parts pozyskało do demontażu kolejnego Airbusa A320

Wizz Air powierzył FL Technics serwisowanie Airbusa A320

Spółka FL Technics, świadcząca zintegrowane usługi utrzymania, napraw i remontów samolotów, podpisała pierwszą umowę z linią Wizz Air – największym niskokosztowym przewoźnikiem w Europie Środkowej i Wschodniej. FL Technics została powierzona obsługa serwisowa samolotu Airbus A320 należącego do przewoźnika w jego nowootwartej bazie w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Wilnie.

Czytaj dalej »Wizz Air powierzył FL Technics serwisowanie Airbusa A320

Linie lotnicze LAN podpisały porozumienie dotyczące zakupu 50 samolotów z rodziny A320

Linie lotnicze LAN Airlines, jeden z wiodących przewoźników pasażerskich i towarowych w Ameryce Łacińskiej, ogłosiły dzisiaj intencję zakupu 50 nowy proekologicznych samolotów z rodziny A320. Porozumienie podpisane dzisiaj na Farnborough International Airshow będzie największym pojedynczym zamówieniem samolotów Airbus w Ameryce Łacińskiej i zwiększy liczbę Airbusów we flocie linii lotniczych LAN do 152.

Czytaj dalej »Linie lotnicze LAN podpisały porozumienie dotyczące zakupu 50 samolotów z rodziny A320

Spółka leasingowa GE Capital Aviation Services zamawia 60 samolotów z rodziny A320

Spółka GE Capital Aviation Services (GECAS), podmiot zależny General Electric [NYSE: GE], zajmująca się leasingowaniem i finansowaniem samolotów, podpisała zamówienie na dostawę dodatkowych 60 samolotów z rodziny A320. To nowe zamówienie zwiększa portfel zamówień GECAS na samoloty A320  do 327 sztuk, a zamówienia do zrealizowania wynoszą w chwili obecnej 99 sztuk.

Czytaj dalej »Spółka leasingowa GE Capital Aviation Services zamawia 60 samolotów z rodziny A320