Archiwa tagu: Air France

Podniebny salonik prasowy – Air France Press

Air France Press, najnowsza aplikacja na tablety stworzona przez francuskiego przewoźnika, umożliwia pasażerom darmowy i łatwy dostęp do prasy zagranicznej. Ten ekskluzywny serwis jest dopełnieniem propozycji prasowych oferowanych przez linię Air France na całym świecie w business lounge, w strefach boardingu oraz na pokładach samolotów.

Styczniowa obniżka cen w AIR FRANCE i KLM

Styczeń to czas wyprzedaży i okres, na który czekają wszyscy lubiący oszczędzać. Jak co roku po świętach, obniżki sięgają nawet 70 procent. Ale upolować w dobrej cenie można nie tylko ubrania – właśnie rozpoczyna się styczniowa promocja linii AIR FRANCE i KLM.

eSKY.pl szykuje prezenty pod choinkę

Najlepszy czas, żeby skusić się na promocję Air France i KLM, to drugi i trzeci tydzień grudnia – właśnie wtedy, oprócz tanich biletów, na klientów eSKY.pl czekać będą liczne nagrody. Kto do 22 grudnia za pośrednictwem eSKY.pl zakupi bilety tych linii, może liczyć na wartościowy voucher, wejściówki do Disneylandu oraz iPada!

W Superjumbo do Waszyngtonu

Loty do Waszyngtonu airbusem A380 z AIR FRANCE będą możliwe codziennie już od 6 czerwca 2011 r. Będzie to druga destynacja w Stanach Zjednoczonych obsługiwana przez ten odrzutowy samolot pasażerski. Z nadejściem lata planowane jest uruchomienie aż pięciu takich połączeń.

Promocja w klasie Premium Voyageur linii Air France

Pasażerowie planujący podróż liniami Air France już teraz mogą skorzystać z promocyjnych ofert cenowych na loty komfortową, nową klasą Premium Voyageur. Dodatkowo uczestnicy programów lojalnościowych BlueBiz oraz Flying Blue mogą liczyć na dodatkowe profity. Promocja potrwa do 16 listopada br., a liczba miejsc objętych promocją jest ograniczona.

Zimowa Wyprzedaż Air France i KLM

Pasażerowie, którzy przez następne trzy tygodnie zdecydują się kupić bilety na podróż samolotami Air France lub KLM skorzystają z dużych zniżek. Przy czym promocja dotyczy lotów, które można odbyć do połowy czerwca tego roku.