Archiwa tagu: Air France KLM

Miami Vice z KLM

Linie lotnicze KLM, członek grupy Air France KLM, wraz z początkiem obowiązywania letniego harmonogramu lotów 27 marca 2011 roku uruchomią loty do Miami. Oznacza to, że samoloty KLM zawitają na Florydę po sześcioletniej przerwie. Loty będą odbywać się cztery razy w tygodniu.

Letni rozkład lotów AIR FRANCE KLM w 2010 roku

Tegoroczny letni rozkład lotów Grupy Air France KLM  przewiduje nieznaczny wzrost liczby połączeń długodystansowych (wzrost o 0,8%) i niewielkie redukcje na trasach średniodystansowych (spadek o 4,0%). Te niewielkie zmiany to skutek kryzysu gospodarczego bardzo odczuwalnego w 2009 roku w transporcie lotniczym. Nowy rozkład lotów Grupy wzmocnią połączenia: wznowione KLM z Denpasar (Bali) i Arubą oraz… Czytaj dalej »

„Economy Comfort” – nowa strefa komfortowego podróżowania z KLM

Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM wprowadzają nową strefę „Economy Comfort”.  Jej inaugurację uświetnił  spektakularny szybowcowy pokaz magika Ramana na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Występ Ramana jest związany z nową kampanią reklamową KLM „Wybierz swój własny komfort”, która przedstawia pasażerów siedzących na niewidzialnych siedzeniach, pozornie zawieszonych w powietrzu. Nowa strefa „ Economy Comfort” oferuje pasażerom większy… Czytaj dalej »

Za 2 190 zł nawet na koniec świata z Air France KLM dzięki jesiennej super wyprzedaży

Od 3 do 30 września Air France KLM sprzedają bilety po niezwykle atrakcyjnych, promocyjnych cenach. W tym czasie można kupić bilet na loty, które można odbyć do końca marca 2010 roku. W ten sposób można tanio wybrać się w podróż lotniczą do 85 miast na 5 kontynentach. Kampania promocyjna obejmie internet, prasę outdoor i działania… Czytaj dalej »

Korzystniejsze zasady przewozu bagażu

Na pokładach samolotów Air France KLM sprzęt do gry w golfa można przewozić za darmo, inny sprzęt sportowy wliczyć w limit bagażowy, a za podróż kota lub psa zapłacić ryczałtem. Nowe przepisy dotyczące bagażu Air France KLM wprowadziły od lipca br.