Archiwa tagu: AIG Bank

Z AIG Bankiem każdy może zostać sponsorem polskiej piłki

Nie trzeba być milionerem, żeby zostać sponsorem polskiej piłki. AIG Bank wspiera tych Klientów, którzy chcą „postawić na swoich” i zostać dobroczyńcami szkolnych klubów sportowych. Każdy z laureatów loterii „Postaw na swoich” otrzyma 10 000 zł i dodatkowo 3 000 zł, które będą mogli przeznaczyć na instytucję wspierającą polską piłkę nożną. Co zrobić, żeby mieć… Czytaj dalej »

Jeśli inwestować w lokaty, to na długo

AIG Bank wprowadza nowe terminy zakładania lokat. Teraz wysokie odsetki dostępne są nie tylko dla lokaty rocznej (6,20%), ale również m.in. dla depozytów na 10 i 11 miesięcy – odpowiednio 6,10% i 6,15%, a przez Internet – o 0,1% wyżej.

Jak wybrać wyjątkowe konto bankowe

Według danych za I kwartał 2009 roku, opublikowanych przez portal bankier.pl, już 20 mln polskich klientów było w posiadaniu rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, popularnie zwanych ROR-ami. Ta liczba stale rośnie. Czym różnią się zwykłe rachunki oszczędnościowe od ROR-ów, czy ich zalety można połączyć? Czy na zwykłym RORze można zarobić? Który bank oferuje swoim klientom najkorzystniejsze warunki?

Raport Inwestycje.pl: Banki promują kredyty hipoteczne

Jesienią instytucje finansowe oferują klientom preferencyjne warunki kredytów hipotecznych. Na niższą marżę lub prowizję mogą jednak liczyć tylko ci kredytobiorcy, którzy spełnią dodatkowe warunki: założą konto w banku lub skorzystają z innego produktu danej instytucji. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Oszczędzanie z uczuciem i 200 000 zł do wygrania – nowa promocja lokat AIG Banku

Uczucia i pieniądze mogą iść ze sobą w parze. Będzie o tym przekonywał AIG Bank w promocji pod hasłem „Z miłości do oszczędności”. Wystarczy założyć lokatę, aby mieć szansę na wygranie 200 000 zł w organizowanym przez Bank konkursie.W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy w terminie trwania promocji zdecydują się założyć dowolną lokatę w… Czytaj dalej »

Raport tygodniowy Inwestycje.pl: Banki stawiają na depozyty antybelkowe

Coraz więcej instytucji finansowych proponuje swoim klientom lokaty i konta z dzienną kapitalizacją odsetek. Dzięki nim można zarobić trochę więcej niż na depozytach tradycyjnych. Zgodnie z przepisami ordynacji podatkowej, od zysków nieprzekraczających 2,49 zł nie jest bowiem pobierany 19- procentowy podatek Belki. Co w ciągu minionego tygodnia zmieniło się w bankowości dla klientów indywidualnych?

Kancelaria Linklaters Warsaw doradza przy joint venture Santandera z AIG

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawnej Linklaters reprezentuje Santander przy utworzeniu joint venture z AIG Bank Polska. W wyniku podwyższenia kapitału pokrywanego akcjami w AIG Bank Polska, AIG obejmie 30%, a Santander pozostanie na poziomie 70% udziałów w kapitale zakładowym wspólnej spółki Santander Consumer Bank S.A.