Agnieszka Wojtaszczyk

3 Agnieszka Wojtaszczyk

Japońska kultura w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaZastanawiacie, się co wyróżnia japońską kulturę od innych? Przede wszystkim harmonia, spokój i wierność tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. O tym wszystkim mogli przekonać się mieszkańcy Trójmiasta i okolic, którzy 11 maja 2013 roku odwiedzili gdańskie Centrum Handlowe Osowa i wzięli udział w evencie „Japoński orient” organizowanym w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Czytaj dalej »Japońska kultura w Centrum Handlowym Osowa

5 Agnieszka Wojtaszczyk

Kraina Bollywood w Centrum Handlowym Osowa

ch osowaCzy chcielibyście znaleźć się na planie filmowym indyjskiego megahitu „Czasem Słońce, Czasem Deszcz”? Jeśli tak, zapraszamy już 13 kwietnia do Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku, które przemieni się w bollywoodzki plan filmowy. Kolorowe stroje, nastrojowa muzyka, tradycyjne tańce i mnóstwo zabawy to tylko namiastka tego, co czeka nas już w najbliższą sobotę w godzinach 13.00-17.00 w CH Osowa.

Czytaj dalej »Kraina Bollywood w Centrum Handlowym Osowa

Gorączka wyprzedaży w Centrum Handlowym Osowa

Modny płaszcz w kolorze musztardowym a może cekinowa sukienka idealna na karnawał? Początek roku to doskonała okazja, aby skorzystać z szerokiego wachlarza ofert wyprzedażowych, które możemy spotkać we wszystkich galeriach handlowych. Centrum Handlowe Osowa również przygotowało super okazje dla swoich klientów. Teraz najnowsze kolekcje modowe i dodatki, a także kosmetyki i artykuły wyposażenia wnętrz można kupić już za połowę ceny.

Czytaj dalej »Gorączka wyprzedaży w Centrum Handlowym Osowa

6 Agnieszka Wojtaszczyk

Wieczór Zakupów w Centrum Handlowym Osowa

Modny sweter, zimowe kozaki czy unikalny dodatek z najnowszych kolekcji za pół ceny? Już w najbliższy piątek 12 października w godzinach 19.00-22.00 odbędzie się wielki „Wieczór Zakupów” przygotowany specjalnie dla klientów Centrum Handlowego Osowa. Na wszystkich, którzy odwiedzą gdańską galerię w wyznaczonych godzinach czekają wyjątkowe rabaty i niespodzianki – karty podarunkowe o wartości 100 złotych.

Czytaj dalej »Wieczór Zakupów w Centrum Handlowym Osowa

Świat nowych technologii w Centrum Handlowym Osowa

Turniej wirtualnej siatkówki plażowej, wyścigi rajdowe czy strzelnica laserowa to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku w ramach niezwykłego eventu „Wirtualny Świat”. Już w najbliższą sobotę 8 września w godzinach 13:00-17:00 rodziny, które odwiedzą gdańską galerię przekonają się o niezwykłych możliwościach współczesnej technologii.

Czytaj dalej »Świat nowych technologii w Centrum Handlowym Osowa