Agnieszka Kamińska

LemonMind.com autorem redesignu serwisu korporacyjnego firmy Sprint S.A.

Interaktywne studio badawczo-projektowe – LemonMind.com ─ zakończyło projekt redesignu serwisu korporacyjnego spółki Sprint, wiodącego integratora systemów teleinformatycznych. Efektem prac jest także nowa identyfikacja wizualna, wykorzystująca motyw czterech ptaków, które swoimi cechami i symboliką idealnie prezentują każdy z elementów działalności firmy.

Czytaj dalej »LemonMind.com autorem redesignu serwisu korporacyjnego firmy Sprint S.A.

TPH innowacyjna i odpowiedzialna społecznie

TelePolska spółka należąca do notowanej na rynku NewConnect grupy TPH została uwzględniona w raporcie Odpowiedzialny Biznes 2010. Firma została wyróżniona za realizację programu SOT (Społeczny Operator Telekomunikacyjny). Jak można przeczytać w uzasadnieniu, zaletą programu realizowanego przez TelePolskę jest to, że na specjalnej ofercie abonenckiej korzysta każdy: abonent, organizacje społeczne, społeczności lokalne oraz sama firma.

Czytaj dalej »TPH innowacyjna i odpowiedzialna społecznie

TelePolska innowacyjna i odpowiedzialna społecznie

W raporcie Odpowiedzialny Biznes 2010 opublikowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, spółka została wyróżniona za realizację programu SOT (Społeczny Operator Telekomunikacyjny). Jak można przeczytać w uzasadnieniu, zaletą programu realizowanego przez TelePolskę jest to, że na specjalnej ofercie abonenckiej korzysta każdy: abonent, organizacje społeczne, społeczności lokalne oraz sama firma.

Czytaj dalej »TelePolska innowacyjna i odpowiedzialna społecznie

Odświeżony, intuicyjny serwis praca.wp.pl z ofertami dla poszukujących zatrudnienia i planujących zmianę pracy

W odnowionym serwisie praca.wp.pl Wirtualna Polska proponuje użytkownikom zaawansowane wyszukiwanie ofert pracy – nie tylko według branży czy miasta, ale też według form zatrudnienia. Brane są pod uwagę takie kryteria jak: umowa o pracę, umowa o dzieło, praktyki, praca zdalna, a także zatrudnienie na cały, lub część etatu.

Czytaj dalej »Odświeżony, intuicyjny serwis praca.wp.pl z ofertami dla poszukujących zatrudnienia i planujących zmianę pracy