Agnieszka Huszczyńska

Ponad 2 tys. zwiedzających na targach EVENT 2010

Ponad 2,1 tys. zwiedzających wzięło udział w II Targach Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event, które odbyły się w dniach 7-8 października 2010 r. w centrum MT Polska w Warszawie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele branży eventowej z agencji, korporacji i samorządów zajmujących się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń.

Czytaj więcej »Ponad 2 tys. zwiedzających na targach EVENT 2010

Biznes hotelowy spotka się na WorldHotel 2010

Najnowszą ofertę dla hoteli z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, tekstyliów i galanterii hotelowej, housekeepingu oraz rozwiązań informatycznych polskie i zagraniczne firmy zaprezentują podczas III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, które rozpoczną się w najbliższą środę, 29 września br. w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.

Czytaj więcej »Biznes hotelowy spotka się na WorldHotel 2010

TT Warsaw 2010 z rekordową liczbą wystawców

Ponad 660 wystawców z całego świata zaprezentuje się na XVIII Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw. Przez trzy dni targów zwiedzający będą mogli poznać kompleksowe i różnorodne oferty turystyczne z ponad 60 krajów. Obok licznych standardowych wyjazdów znajdą się interesujące propozycje turystyki kulinarnej, kulturalnej, militarnej, przyrodniczej, poprzemysłowej oraz aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej »TT Warsaw 2010 z rekordową liczbą wystawców

Event dla eventów

Event eventów, który zgromadzi ponad 3 tys. osób z branży obędzie się w Warszawie w dniach 7 i 8 października 2010 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. To coroczne już spotkanie branży eventowej odbywa się pod nazwą Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów EVENT 2010. Podczas targów prezentowana będzie kompletna oferta usług i rozwiązań niezbędnych do organizacji dobrego eventu. W ramach wydarzeń towarzyszących odbędą się pokazy atrakcji eventowych, a także szkolenia i dyskusje merytoryczne dotyczące tematów istotnych dla branży. Udział w targach i imprezach towarzyszących jest bezpłatny dla osób z branży pod warunkiem wcześniejszej rejestracji na www.targievent.pl. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Czytaj więcej »Event dla eventów

Branża hotelarska spotka się na WorldHotel 2010

Nowe rozwiązania w hotelarstwie, dyskusje merytoryczne prowadzone przez autorytety i szkolenia z różnych aspektów prowadzenia biznesu noclegowego będą częścią III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010, które odbędą się w dniach 29 września – 1 października br. w Centrum Targowo-Kongresowych MT Polska w Warszawie. Czytaj więcej »Branża hotelarska spotka się na WorldHotel 2010

Ogólnopolska Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na targach Infrastruktura 2010

Najnowsze rozwiązania z zakresu infrastruktury miejskiej i drogowej będą prezentowane w Warszawie w dniach 13-15 października br. podczas VIII Międzynarodowych Targów Infrastruktura 2010. Po raz ósmy przedsiębiorcy z kraju i zagranicy będą przedstawiać swoją ofertę skierowaną do władz samorządowych, firm wykonawczych, biur projektowych i innych podmiotów zainteresowanych tematami związanymi z infrastrukturą. Szczególnym wydarzeniem będzie pierwsza Ogólnopolska Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowana przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Będzie jej towarzyszył Salon BRD – nowa i niezwykle ważna inicjatywa dla całego środowiska, której celem będzie promowanie dobrych praktyk w zakresie infrastruktury służącej bezpieczeństwu na drogach. Do udziału w Salonie zaproszone są wszystkie podmioty działające w obszarze BRD. Częścią targów będzie też I Forum Drogowe: Moja Innowacja 2010, podczas którego eksperci będą omawiać nowości z zakresu infrastruktury drogowej i możliwości ich zastosowania w polskich warunkach. Jak co roku, targom będą towarzyszyć również bezpłatne specjalistyczne szkolenia przeznaczone dla władz samorządowych i podmiotów działających w branży. Honorowy patronat nad targami Infrastruktura 2010 objęli Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz. Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.

Czytaj więcej »Ogólnopolska Konferencja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na targach Infrastruktura 2010

Świat turystyki przyjedzie do Warszawy na TT Warsaw

Przemysł turystyczny z całego świata będzie prezentować w Polsce swoje najciekawsze oferty podczas XVIII Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2010, które odbędą się w dniach 23-25 września 2010 r. w centrum targowym MT Polska przy ul. Marsa 56C. Podczas targów przedstawiciele branży turystycznej z Polski i zagranicy będą także poszukiwać atrakcyjnych miejsc, które mogliby zaproponować turystom w swoich krajach. Czytaj więcej »Świat turystyki przyjedzie do Warszawy na TT Warsaw