Archiwa tagu: Agata Pietrzyk

A ty za kim jesteś?

„A TY ZA KIM JESTEŚ?” – pod tym hasłem – spójnym z najnowszą kampanią telewizyjną – 1 maja br. rusza piłkarska akcja promocyjna marki Carlsberg. W ramach akcji fani piłki nożnej mają niepowtarzalną okazję, by wygrać oryginalne koszulki ulubionych reprezentacji, którym kibicują podczas najbliższych Mistrzostw!

Carlsberg Part Of The Game – a ty za kim jesteś ?

Marka Carlsberg – sponsor największych międzynarodowych imprez piłkarskich – rozpoczął telewizyjną kampanię pod hasłem „A Ty za kim jesteś?”, która zachęca do wspólnego kibicowania. W ramach kampanii wykorzystano trzy 15 – sekundowe spoty, w których głosy znanych komentatorów sportowych, przypominają o zbliżającym się międzynarodowym święcie piłki nożnej w RPA.

AC/DC i Sonisphere Festival gdzie zagra Metallica! Wygraj bilety na koncerty z carlsbergiem

Ruszyła najnowsza akcja promocyjna marki Carlsberg, pod hasłem: „AC/DC i Sonisphere Festival gdzie zagra Metallica! Wygraj bilety na koncerty z Carlsbergiem!”. W ramach akcji wszyscy fani muzycznych brzmień w wykonaniu zespołów Metallica i AC/DC, mogą wygrać bilety na koncerty swoich idoli. Promocja prowadzona jest na terenie wybranych lokali gastronomicznych w całej Polsce.

Kalendarz od Carlsberga

Jak co roku marka Carlsberg przygotowała dla swoich konsumentów limitowane 10-paki piwa z unikalnym kalendarzem na 2010 rok. Specjalne multipaki z prezentem od marki będą dostępne już od listopada 2009. Kalendarz ilustrowany jest zdjęciami z różnych zakątków ziemi. Na kartach kalendarza widnieją zdjęcia m.in. egzotycznych wysp – Malediwów, Tajlandii, Brazylii, Argentyny, Francji, Antarktydy, a także… Czytaj dalej »

Finał pucharu UEFA z polskim akcentem

Carlsberg już tradycyjnie, po raz 9-ty sponsorował finał Pucharu UEFA, w tym roku rozgrywany w Istambule. W ramach specjalnego projektu współpracy Carlsberga z UEFA, zwycięzca tegorocznej ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Carlsberg – Carrefour Finał Pucharu UEFA”, który wygrał wyjazd na finał Pucharu UEFA do Istambułu, miał zaszczyt wręczyć najlepszemu piłkarzowi finałowego meczu specjalną nagrodę „Man of… Czytaj dalej »