Archiwa tagu: Adweb

Nowa strona internetowa Loycon

Agencja interaktywna Adweb zaprojektowała witrynę internetową dla Loycon Business Solutions – firmy projektującej i wdrażającej programy lojalnościowe. Nowa platforma łączy 3 obszary działalności Loycon: process solutions, loyality solutions i software solutions.

ADSEO o kondycji polskich stron WWW

W listopadzie 2009 roku Adseo – marka Grupy Adweb specjalizująca się w marketingu wyszukiwarkowym – przeprowadziła promocję pod hasłem „Drzwi otwarte w Adseo”. Celem akcji było sprawdzenie, jak właściciele stron radzą sobie z ich poprawnym użytkowaniem i promowaniem w wyszukiwarkach. Efektem kilkumiesięcznej pracy i przeprowadzonych badań jest raport, który ujrzał właśnie światło dzienne.

Serwis czy wizytówka, czyli krótko o .TEL

Główną ideą wprowadzenia domen .TEL  było umożliwienie udostępniania swoich danych teleadresowych w internecie bez konieczności tworzenia i zarządzania serwisem www. Pomysł udało się zrealizować w ten sposób, że wszystkie informacje zawarte na stronie z końcówką .TEL, zamiast „wisieć” na serwerze, umieszczone są bezpośrednio w rekordzie domeny.

Grupa Adweb w Europejskim Centrum Gier

Grupa Adweb została przyjęta do Małopolskiego Klastra Technologii Informacyjnych oraz do Klastra „Europejskie Centrum Gier”. Projekty te powstają we współpracy władz dwóch krakowskich uczeni wyższych – Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Górniczo-Hutniczej.

Jak NIE zostać znienawidzonym w Sieci?

Wszechogarniająca nowomowa w nazewnictwie narzędzi i usług agencji reklamowych w Internecie, połączona z brakiem podstawowej wiedzy o reklamie i PR wśród klientów, powoduje, że na naszych oczach popełniane jest barbarzyństwo opakowane we wzniosłe opisy i ponadprzeciętny optymizm.