Przejdź do treści

Adgar Postępu

Adgar ma kierownika sprzedaży usług przechowywania danych w swojej serwerowni

W listopadzie 2012 r. do zespołu Adgar Postępu Sp. z o.o. dołączył Mariusz Jeliński, który objął stanowisko kierownika sprzedaży usług związanych z outsourcingiem przechowywania danych w serwerowni firmy, oferującej najbardziej zaawansowaną infrastrukturę tego typu w Polsce. Zatrudnienie doświadczonego specjalisty ma na celu promocję najwyższej światowej klasy serwerowni znajdującej się w kompleksie biurowym Adgar także wśród firm, które nie wynajmują w nim powierzchni biurowej.

Czytaj dalej »Adgar ma kierownika sprzedaży usług przechowywania danych w swojej serwerowni

1 Adgar Postępu

Kompleks biurowy Adgar rozpoczął proces certyfikacji LEED w kategorii „budynki istniejące”

Firma Adgar Postępu sp. z o.o., zarządzająca kompleksem biurowym Adgar, który znajduje się w Centrum Biznesowym na Mokotowie w Warszawie, złożyła wniosek o przyznanie temu kompleksowi międzynarodowego certyfikatu środowiskowego LEED w kategorii „budynki istniejące”. Zespół obiektów o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 39 000 m2 składa się z biurowca Adgar Business Centre oraz dwóch budynków Adgar Plaza A i B. Jest to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy. Starania o certyfikat LEED, czyli potwierdzenie przez niezależnych ekspertów, że budynek jest przyjazny dla środowiska naturalnego, to kolejny krok w przyjętej przez Adgar strategii, która zakłada tworzenie dla najemców wyjątkowych warunków sprzyjających efektywnej pracy.

Czytaj dalej »Kompleks biurowy Adgar rozpoczął proces certyfikacji LEED w kategorii „budynki istniejące”

Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o., deweloper i zarządca budynków należących do kompleksu Adgar, najbardziej zaawansowanego technologicznie i najlepiej wyposażonego kompleksu biurowego w Warszawie, oferuje nową usługę dla firm, którym zależy na korzystaniu z serwerowni najwyższej światowej klasy. W związku z rosnącą liczbą firm, które racjonalizują koszty i którym zależy na zwiększonym bezpieczeństwie danych, serwerownia Adgar Plaza została otwarta dla firm zewnętrznych. Obecnie w Adgar Plaza polskie firmy mają możliwość korzystania z najnowocześniejszej serwerowni w Polsce znajdującej się w budynku biurowym, o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z systemem zapasowego gromadzenia danych i okablowaniem strukturalnym 7 generacji, bez konieczności przeprowadzki.

Czytaj dalej »Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z polską firmą doradczą Business Advisors. Adgar Plaza B jest częścią kompleksu biurowego Adgar, usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie, czyli jednego z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy. 

Czytaj dalej »Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Gilead Sciences otwiera biuro w Polsce w Adgar Plaza A

Międzynarodowa firma biofarmaceutyczna Gilead Science Inc. otworzyła swoje przedstawicielstwo w Polsce. Powołana przez nią spółka córka, Gilead Sciences Poland Sp. z o.o., podpisała z Adgar Postępu Sp. z o.o. umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza A, należącym do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie.

Czytaj dalej »Gilead Sciences otwiera biuro w Polsce w Adgar Plaza A

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.

Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza