Przejdź do treści

Adgar Plaza

Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o., deweloper i zarządca budynków należących do kompleksu Adgar, najbardziej zaawansowanego technologicznie i najlepiej wyposażonego kompleksu biurowego w Warszawie, oferuje nową usługę dla firm, którym zależy na korzystaniu z serwerowni najwyższej światowej klasy. W związku z rosnącą liczbą firm, które racjonalizują koszty i którym zależy na zwiększonym bezpieczeństwie danych, serwerownia Adgar Plaza została otwarta dla firm zewnętrznych. Obecnie w Adgar Plaza polskie firmy mają możliwość korzystania z najnowocześniejszej serwerowni w Polsce znajdującej się w budynku biurowym, o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z systemem zapasowego gromadzenia danych i okablowaniem strukturalnym 7 generacji, bez konieczności przeprowadzki.

Czytaj dalej »Nowa usługa outsourcingu przechowywania danych oferowana przez serwerownię Adgar Plaza

Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Firma Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza B z polską firmą doradczą Business Advisors. Adgar Plaza B jest częścią kompleksu biurowego Adgar, usytuowanego w centrum biznesowym na Mokotowie, czyli jednego z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w stolicy. 

Czytaj dalej »Business Advisors zajmie biuro w Adgar Plaza B

Tu rodzą się pomysły

Kampania marketingowa Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza „Ideas are born here” (Tu rodzą się pomysły) rozpoczęła się 13 września 2010 r. Celem akcji jest rozpowszechnienie w stolicy informacji na temat nowoczesnego i doskonale wyposażonego Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, które mieści się w dzielnicy biznesowej na Mokotowie.

Czytaj dalej »Tu rodzą się pomysły

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza

Adgar Postępu Sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej z wiodącą firmą farmaceutyczną Pfizer Polska Sp. z o.o. Nowy najemca zajmie największą powierzchnię biurową spośród wszystkich firm, które zdecydowały się ulokować swoje siedziby w budynkach Adgar Plaza, należących do kompleksu biurowego Adgar usytuowanego w dzielnicy biznesowej na Mokotowie. Jest to jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie i najlepiej wyposażonych kompleksów biurowych w Warszawie.

Czytaj dalej »Pfizer nowym i największym najemcą powierzchni biurowej w Adgar Plaza