Adam Powiertowski

Zysk Euro-Tax.pl większy o 56 %

Euro-Tax.pl S.A. w pierwszym półroczu 2010 roku zarobiła 1 733 tys. PLN netto. W porównaniu do analogicznego okresu z roku ubiegłego stanowi to wzrost zysku netto o 56 %. Spółka osiągnęła wynik dzięki wzrostowi przychodów ze sprzedaży, które po pierwszych dwóch kwartałach 2010 roku wyniosły 5 563 tys. PLN. Oznacza to, że jej przychody były większe o 29 % w stosunku do analogicznych 6 miesięcy  2009 roku. Wówczas wynosiły one 4 328 tys. PLN.

Czytaj więcej »Zysk Euro-Tax.pl większy o 56 %

Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Enterprise Venture Fund I (EVF), fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie której zainwestuje w Euro-Tax.pl. Spółka jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku nadpłaconego w zagranicznych urzędach skarbowych. Kwota inwestycji EVF wyniesie 7,25 mln zł. Fundusz EI obejmie 25,01% firmy.Czytaj więcej »Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl

Enterprise Venture Fund I (EVF), fundusz venture capital zarządzany przez Enterprise Investors (EI), podpisał umowę inwestycyjną, na podstawie której zainwestuje w Euro-Tax.pl. Spółka jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku nadpłaconego w zagranicznych urzędach skarbowych. Kwota inwestycji EVF wyniesie 7,25 mln zł. Fundusz EI obejmie 25,01% firmy.

Czytaj więcej »Fundusz venture capital Enterprise Investors zainwestuje w Euro-Tax.pl