Przejdź do treści

Adam Pawłowicz

Konsalnet zadba o bezpieczeństwo wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pracownicy Konsalnetu będą pomagać wolontariuszom działającym w XIX edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przyczynianie się do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa zaangażowanych w tę akcję osób to wynik porozumienia o partnerstwie, jakie Polski Związek Pracodawców Ochrona zawarł z fundacją WOŚP. Konsalnet to jedna z firm – członków PZPO.

Czytaj dalej »Konsalnet zadba o bezpieczeństwo wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Konsalnet dba o bezpieczeństwo Bruce’a Willisa podczas jego wizyty w Warszawie

Wysoko wykwalifikowani pracownicy spółki Konsalnet zapewniają ochronę jednemu z najsłynniejszych aktorów wszechczasów – amerykańskiemu gwiazdorowi Bruce’owi Willisowi, towarzysząc mu w czasie jego warszawskiej wizyty w dniach 22 – 24 czerwca. O bezpieczeństwo Willisa dbają najwyżej wykwalifikowani pracownicy Konsalnetu, którzy także prowadzić będą samochód wożący aktora po stolicy Polski.

Czytaj dalej »Konsalnet dba o bezpieczeństwo Bruce’a Willisa podczas jego wizyty w Warszawie

Kolejny krok w procesie konsolidacji rynku usług ochrony: dwie nowe spółki dołączają do Konsalnetu

Konsalnet zakupił spółkę Ambrela System – jedną z wiodących firm usług ochrony mienia w północno-wschodniej Polsce, a także specjalizującą się w satelitarnym monitoringu pojazdów część firmy Mobitel. To kolejny etap procesu integracji rynku usług ochrony, w którym Konsalnet odgrywa kluczową rolę.Czytaj dalej »Kolejny krok w procesie konsolidacji rynku usług ochrony: dwie nowe spółki dołączają do Konsalnetu