Adam Mielcarski

PIT od ręki

To już naprawdę ostatni moment na rozliczenie się z fiskusem. Jak co roku pod koniec kwietnia Polacy równie intensywnie co swoje deklaracje, wypełniają urzędowe korytarze. Wielu podatników przed złożeniem PIT-a w urzędzie skarbowym przepisuje wypełnioną w programie deklarację ręcznie.

Czytaj więcej »PIT od ręki

Jak petent staje się klientem

Nawet się nie spostrzegliśmy, gdy podatnik awansował z rangi petenta do miana klienta. Podatki – chcąc nie chcąc – musimy płacić, ale coraz częściej możemy poczuć, że sami decydujemy komu przypadnie część obowiązkowej daniny fiskusa. Klientów-podatników jest prawie 25 mln. Nic więc dziwnego, że walka o nas nabiera rumieńców, zwłaszcza w gorącym okresie rocznych rozliczeń. 

Czytaj więcej »Jak petent staje się klientem

E-pity „Najlepsze w Polsce”

Program e-pity poznańskiej spółki E-file został laureatem tegorocznej edycji Konkursu „Najlepsze w Polsce”. Certyfikat, poświadczający otrzymanie tytułu jest szczególnie wartościowy dla firm. Przyznają go bowiem sami konsumenci, głosując na produkty i usługi, które ich zdaniem wyróżniają się wysoką jakością i szczególnymi warunkami użytkowymi.

Czytaj więcej »E-pity „Najlepsze w Polsce”

Rośnie las podatków

Już w środę 23 marca, wkrótce po rozpoczęciu astrologicznej wiosny obchodzimy Światowy Dzień Lasu. Z tej okazji poznańska firma e-file sp. z o.o. wraz z FUNDACJĄ AERIS FUTURO zachęcają do wypełnienia i wysłania deklaracji podatkowych za pomocą programu e-pity.

Czytaj więcej »Rośnie las podatków

Rozlicz PITa, zasadź drzewo

e-pity to nowa aplikacja, dzięki której nawet laik szybko i prosto wypełni PIT za 2009 rok. Rozliczenie najpopularniejszego zeznania podatkowego w Polsce – PIT-37 – zajmie tylko 5 minut. Program e-pity jest darmowy dla każdego, kto zdecyduje się przekazać 1% swojego podatku dla dowolnej organizacji pożytku publicznego. Co więcej, każde pobranie programu ze strony e-pity.pl oraz serwisów partnerskich sprawia, że 1 grosz trafia na akcję sadzenia drzew.Czytaj więcej »Rozlicz PITa, zasadź drzewo