Adam Kiciński

1 Adam Kiciński

Microsoft i CD PROJEKT zapowiadają Wiedźmina 3 na Xbox One

cd projektStudio CD Projekt RED, należące do giełdowej spółki CD PROJEKT, poinformowało oficjalnie, że jej gra „Wiedźmin 3: Dziki Gon” zapowiedziana na 2014 r. zostanie wydana również na konsoli nowej generacji Xbox One. Ogłoszenie miało miejsce na specjalnej konferencji Microsoftu w Los Angeles, na której zaprezentowano najważniejsze gry, które zostaną wydane na przyszłej platformie giganta z Redmond.

Czytaj dalej »Microsoft i CD PROJEKT zapowiadają Wiedźmina 3 na Xbox One

CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

cdpStudio CD Projekt RED, należące do spółki CD PROJEKT, udostępniło graczom stworzone przez siebie narzędzie deweloperskie służące do tworzenia własnych, nieliniowych przygód osadzonych w wiedźmińskim uniwersum. Dzięki REDkit fani będą mogli wrócić do świata Wiedźmina czekając na kolejną część gry, która ukaże się w przyszłym roku.

Czytaj dalej »CD PROJEKT sprzeda jeszcze więcej Wiedźmina 2 dzięki REDkit

CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”

Ogłoszony przez giełdowy CD Projekt 5 lutego 2013 r. a zapowiedziany na 2014 r. trzeci Wiedźmin, o podtytule „Dziki Gon” (Wild Hunt) będzie stanowić finałową część kultowej już trylogii. Nie oznacza to jednak dla CD Projekt pożegnania ze światem Wiedźmina. Oparty o autorską technologię REDengine3 „Wiedźmin 3” ma trafić równocześnie na wszystkie najbardziej zaawansowane platformy sprzętowe, a jej otwarty, rozbudowany świat i nieliniowa historia ma stanowić rewolucję w segmencie gier RPG.

Czytaj dalej »CD Projekt zapowiada finałową część „Wiedźmina”

Cezary Iwański wzmocnił Radę Nadzorczą CD Projekt RED jako członek niezależny

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie CD Projekt RED powołało 23 listopada 2012 roku Pana Cezarego Iwańskiego w skład Rady Nadzorczej Spółki. Nowy członek nadzoru posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku kapitałowym, które zdobywał m.in. jako wieloletni wiceprezes Pioneer Pekao Investment Management.

Czytaj dalej »Cezary Iwański wzmocnił Radę Nadzorczą CD Projekt RED jako członek niezależny