Archiwa tagu: Action

Action S.A. dołącza do grona autoryzowanych dystrybutorów Fujitsu

Wiodący europejski dostawca infrastruktur informatycznych – Fujitsu Technology Solutions i ACTION S.A. podpisały umowę dystrybucyjną. Na jej mocy do oferty ACTION S.A. trafiła pełna gama produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną.

NVIDIA dla entuzjastów – mały komputer na wielkie granie

NVIDIA poinformowała, że we współpracy z firmami Action, Komputronik, NTT System oraz PC Factory przygotowała limitowane zestawy komputerowe dla graczy, wyposażone w karty graficzne GeForce GTX i zamknięte w specjalnej wersji obudowy BitFenix Prodigy, wykonanej w formacie Mini-ITX.

HP i ACTION wspierają ekstremalnie aktywnych

Już po raz ósmy odbyła się edycja 12-godzinnego Podziemnego Biegu Sztafetowego w Bochni, który wpisuje się w jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych w Polsce, m.in. ze względu na nietypową trasę biegu, prowadzącą 212 metrów pod ziemią w wyrobiskach bocheńskiej kopalni soli.

Gram.pl podsumowuje rok awansem

Wiktor Cegła, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający gram.pl Sp. z o.o., został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Nowy Prezes stawia sobie za cel zwiększenie przewag nad innymi sklepami internetowymi wykorzystując zaplecze logistyczne właściciela gram.pl, firmy Action S.A.