Przejdź do treści

Acer

1 Acer

Smartfony Acer od dziś dostępne w Polsce

acerFirma Acer wprowadza na polski rynek trzy smartfony – Liquid Z3, Liquid S1, Liquid E2. Każdy z modeli został dedykowany innej grupie użytkowników – profesjonalistów wykorzystujących zaawansowane funkcje smartfonów, osób intensywnie korzystających z multimediów, jak również dla użytkowników, dla których najważniejsze są podstawowe możliwości telefonu – rozmowy i stały dostęp do internetu.

Czytaj dalej »Smartfony Acer od dziś dostępne w Polsce

2 Acer

Acer wprowadza do sprzedaży modele dedykowane uczniom

acerFirma Acer wprowadza do oferty oprogramowanie Intel® Education Software (IES). Owoc współpracy Acer i Intel® dostępny będzie dla partnerów firmy na wybranych notebookach i tabletach. Produkty te, zawierające zarówno Intel® Education Software, jak i procesory Intel®, zaprojektowane zostały stosownie do potrzeb środowiska szkolnego, oferując niezawodność, bezpieczeństwo i energooszczędność.

Czytaj dalej »Acer wprowadza do sprzedaży modele dedykowane uczniom

3 Acer

Firma Acer prezentuje serię monitorów S6

acerFirma Acer poszerzyła ofertę monitorów o nową serię S6. Zgodnie z koncepcją wprowadzoną w serii S5, nowe monitory łączą modny wygląd, atrakcyjny nawet dla użytkowników o wyrobionych gustach, z doskonałą wydajnością i nowoczesnymi technologiami. Co więcej, monitory te współpracują z technologią MHL, dzięki której na dużym ekranie można wyświetlać zdjęcia lub filmy z urządzeń przenośnych.

Czytaj dalej »Firma Acer prezentuje serię monitorów S6

4 Acer

Ergonomia i wydajność dla profesjonalistów ceniących styl – Acer przedstawia monitory z serii B6 i V6

acerFirma Acer przedstawiła nowe monitory z serii B6 i V6 skierowane do profesjonalistów poszukujących najwyższej ergonomii, świetnych właściwości obrazu oraz trwałości. Nowe modele wyświetlaczy zostały zaprojektowane przede wszystkim dla świadomych i wymagających użytkowników, ceniących sobie styl, wydajność oraz dbałość o środowisko naturalne.

Czytaj dalej »Ergonomia i wydajność dla profesjonalistów ceniących styl – Acer przedstawia monitory z serii B6 i V6

5 Acer

Acer promuje nową linię urządzeń dotykowych

acerFirma Acer rozpoczęła ogólnopolską kampanię promującą najnowsze urządzenia dotykowe – wszechstronne Aspire P3, będące połączeniem ultrabooka i tabletu oraz notebooki Aspire R7. Działania są kontynuacją globalnej strategii firmy wyznaczania nowych standardów dla komputerów konsumenckich. Acer skupia się na rozwoju możliwości urządzeń z ekranami dotykowymi oraz zaskakującym wzornictwie. Kampania obejmie swoim zasięgiem: prasę, telewizję, internet oraz kino.

Czytaj dalej »Acer promuje nową linię urządzeń dotykowych

6 Acer

Na charytatywnej aukcji firma Acer zaoferuje jedyny egzemplarz notebooka R7 z limitowanej edycji „Star Trek Into Darkness”, opracowany z myślą o fanach serialu z całego świata

acerFirmy Acer i Paramount Pictures opracowały limitowaną edycję notebooka Aspire R7, która uświetniła premierę filmu „W ciemność. Star Trek.”  Firma Acer wyprodukowała zaledwie 25 egzemplarzy rewolucyjnego, dotykowego notebooka R7 z limitowanej edycji, z których żaden nie został wprowadzony do sprzedaży. Firmy wystawią na sprzedaż w portalu eBay tylko jeden z tych wyjątkowych produktów, w ramach dotychczasowego programu aukcji wspierającego dwie szacowne organizacje charytatywne.

Czytaj dalej »Na charytatywnej aukcji firma Acer zaoferuje jedyny egzemplarz notebooka R7 z limitowanej edycji „Star Trek Into Darkness”, opracowany z myślą o fanach serialu z całego świata

Komputer w biznesie – jak usprawnić codzienną pracę

W dobie XXI wieku nikt już nie wyobraża sobie pracy bez komputera. Zobowiązania zawodowe wysuwają się na pierwszy plan, nie możesz pozwolić sobie nawet na najmniejsze zaległości w pracy? W efektywnym wykonywaniu codziennych obowiązków i lepszym gospodarowaniu czasem pracy pomaga odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb sprzęt komputerowy. Warto dowiedzieć się jakie parametry techniczne i jakie programy pomogą Ci podwyższyć standard pracy i choć na chwilę zwolnić tempo życia.

Czytaj dalej »Komputer w biznesie – jak usprawnić codzienną pracę

Acer kontynuuje współpracę sponsorską z Marcinem Dołęgą

Marcin Dołęga – oficjalny ambasador marki Acer – który reprezentował Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, potwierdził informację o kontynuacji kariery sportowej. Sztangista ogłasza swój udział w zbliżających się Mistrzostwach Świata i kolejnych zawodach. W związku z tą informacją firma Acer rozszerza dotychczasową współpracę ze sztangistą i deklaruje wsparcie Dołęgi podczas kolejnych startów sportowych.

Czytaj dalej »Acer kontynuuje współpracę sponsorską z Marcinem Dołęgą

Młodzieżowe Igrzyska w Singapurze z Wirtualną Polską i firmą Acer

Wirtualna Polska we współpracy z firmą Acer oraz Polskim Komitetem Olimpijskim uruchomiła serwis internetowy singapur.wp.pl. Witryna w całości poświęcona jest I Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim, które odbywają się w dniach 14-28 sierpnia 2010 r. w Singapurze. Sportowcy w wieku 14-18 lat rywalizują w 26 dyscyplinach, m.in. boksie, gimnastyce, jeździectwie, kajakarstwie, kolarstwie, łucznictwie, judo, pięcioboju nowoczesnym, żeglarstwie – w duchu wzajemnego poszanowania oraz zasad all games-all nations i fair play. Polskę reprezentuje 43 młodych sportowców w 17 konkurencjach.

Czytaj dalej »Młodzieżowe Igrzyska w Singapurze z Wirtualną Polską i firmą Acer