Przejdź do treści

Accor

„Środowe okazje” – polowanie na weekend w hotelach w całej Europie

„Środowe okazje” to ekskluzywna promocja pobytów weekendowych w hotelach wybranych marek sieci Accor w całej Europie. Akcja jest skierowana tylko do członków AIClub – programu lojalnościowego Accor. Wyrafinowana forma promocji – w każdą środę – zaledwie przez 24 godziny można „upolować” wyjątkową okazję – najbliższy weekend w wybranych hotelach marki Pullman, MGallery, SuiteNovotel, Novotel, Mercure, Orbis Hotels i ibis za 50% ceny! Oferta ważna jest tylko w daną środę – w następnym tygodniu są do zdobycia już inne lokalizacje z europejskiej listy  prawie 1000 hoteli. Forma interaktywnej zabawy, jasne zasady, zmieniający się wybór, instynkt łowiecki, duch rywalizacji oraz atrakcyjne hotele za pół ceny w całej Europie – to wyróżnia „Środowe okazje” i stymuluje zainteresowanie potencjalnych gości.

Czytaj dalej »„Środowe okazje” – polowanie na weekend w hotelach w całej Europie

Nowa i bardziej funkcjonalna strona internetowa hoteli ibis

Znana na całym świecie marka hoteli klasy ekonomicznej uruchomiła nową stronę internetową. Nowoczesny design, przyjazny i czytelny układ, intuicyjna nawigacja, indywidualne rozwiązania dla użytkowników – to tylko wybrane zalety nowej www.ibishotel.com, która ma być teraz głównym miejscem dokonywania rezerwacji. Marka ta należy do Grupy Accor, w Polsce hotelami ibis zarządza Grupa Hotelowa Orbis.

Czytaj dalej »Nowa i bardziej funkcjonalna strona internetowa hoteli ibis

Orbis S.A. sprzedaje Orbis Travel funduszowi Enterprise Investors

Orbis S.A. koncentruje się na hotelarstwie i rezygnuje z działalności, która nie jest podstawą biznesu Grupy Kapitałowej. Największy polski operator hotelowy sprzedaje spółkę zależną PBP Orbis sp. z o.o., znaną na rynku pod marką Orbis Travel funduszowi private equity – Enterprise Investors. Jest to element konsolidacji biznesu turystycznego w Europie Środkowo – Wschodniej przez fundusz EI, który w 70,73% jest właścicielem spółki Novaturas, wiodącego touroperatora w krajach nadbałtyckich. Czytaj dalej »Orbis S.A. sprzedaje Orbis Travel funduszowi Enterprise Investors