ABRA

Abra S.A. Perłą Polskiej Gospodarki

Spółka Abra S.A. znalazła się wśród laureatów nagrody Perły Gospodarki 2011. Ranking najefektywniejszych polskich przedsiębiorstw został opracowany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na podstawie wyników finansowych spółek. Abra S.A. otrzymała tegoroczną Dużą Perłę – nagrodę przyznawaną przedsiębiorstwom o przychodach powyżej 100 mln zł.

Czytaj dalej »Abra S.A. Perłą Polskiej Gospodarki

Abra uruchamia nowe sklepy we Wrocławiu i Białymstoku

W okresie jesiennym sieć sklepów meblowych Abra zyskała dwie nowe placówki handlowe – we Wrocławiu i Białymstoku. W ramach sieci Abra funkcjonuje obecnie 76 sklepów w całej Polsce, w tym dwa sklepy działające w systemie franczyzowym– w Oświęcimiu i Nysie. W grudniu tego roku zostanie również otwarty sklep franczyzowy w Łowiczu, w województwie łódzkim.

Czytaj dalej »Abra uruchamia nowe sklepy we Wrocławiu i Białymstoku

Abra w Oświęcimiu odnosi sukces

Pierwszy franczyzowy sklep meblowy Abra uruchomiony został w czerwcu w Oświęcimiu. Już od pierwszego dnia zaskarbił sobie serca mieszkańców tego miasta. Po pierwszych dwóch miesiącach działalności wyniki sprzedaży sklepu znacznie przewyższają założone plany. Zarząd firmy Abra liczy, że znakomite rezultaty pierwszego sklepu partnerskiego ich sieci zachęcą kolejne osoby, chcące osiągnąć sukces w branży meblowej.

Czytaj dalej »Abra w Oświęcimiu odnosi sukces