Archiwa tagu: AB S.A.

AB dystrybutorem produktów Gigabyte

AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej został dystrybutorem firmy Gigabyte. O przyznaniu AB dystrybucji zadecydowały między innymi takie czynniki jak: pozycja rynkowa firmy, szeroka baza klientów oraz wiedza i kompetencje spółki.

Komputery Alsen w nowych obudowach

Wrocław, 11 września 2008 r. – AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o rozszerzeniu swojej oferty o nowe modele komputerów marki Alsen z linii Alivio. Charakteryzuje je atrakcyjna kolorowa obudowa, w kilku odmianach tematycznych: Gangster, Dżungla, Luksus, Futbol oraz Kwiaty.

Autorskie oprogramowanie w komputerach marki Triline

Wrocław, 21 sierpnia 2008 r. – AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty komputerów marki Triline wyposażonych w autorskie oprogramowanie Triline Remote Management. Aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie i monitoring parametrów pracy jednostek centralnych, działających w sieci lokalnej. Dzięki Triline Remote Management administrator… Czytaj dalej »

Serwery Triline w ofercie AB

Wrocław, 24 lipca 2008 r. – AB S.A. – jeden z największych dystrybutorów IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej wprowadza na polski rynek serwery marki Triline, produkowane w czeskiej fabryce należącej do Grupy AB

Kaspersky Internet Security w komputerach Alsen i Triline

Spółka AB S.A., oferująca komputery marki Alsen i Triline, przygotowały specjalna ofertę wraz z firmą Marken Systemy Antywirusowe. Do każdego komputera jest dołączana 90-dniowa wersja programu Kaspersky Internet Security. W ramach promocji decydując się na zakup 12-miesiecznej licencji programu Kaspersky Internet Security klient otrzyma 30% rabatu w stosunku do jego standardowej ceny.