A. E. Natarajan

1 A. E. Natarajan

Pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS osiągnął status VMware Ready

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie otwartej, standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), poinformował, że pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS, rozwiązanie które umożliwia korzystanie z bezpiecznej, korporacyjnej współpracy wideo użytkownikom przeglądarek internetowych, uzyskało status VMware Ready™. Oznacza to, że pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS przeszedł rygorystyczne procedury testowe i może działać pod kontrolą VMware vSphere® 5.0 w środowiskach produkcyjnych.

Czytaj dalej »Pakiet Polycom RealPresence CloudAXIS osiągnął status VMware Ready

2 A. E. Natarajan

Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie otwartej, standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), zapowiedział Polycom® RealPresence® Mobile 3.0 i Polycom® RealPresence® Desktop 3.0, aplikacje do współpracy wideo dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych. Nowe wersje oferują ulepszone funkcje udostępniania treści oraz obsługę większej liczby urządzeń różnych producentów, takich jak Apple, LG, Samsung i Sony. Oprogramowanie do współpracy wideo RealPresence Mobile 3.0 i RealPresence Desktop 3.0 wykorzystuje platformę Polycom® RealPresence®. Rozwiązania te, obok pełnej oferty rozwiązań do współpracy wideo firmy Polycom, są prezentowane w tym tygodniu na konferencji InfoComm13 w Orlando na Florydzie.

Czytaj dalej »Polycom: nowe wersje aplikacji dla urządzeń mobilnych i komputerów osobistych

3 A. E. Natarajan

Polycom prezentuje system do spotkań wideo w dużych pomieszczeniach: Polycom® RealPresence® Group 700

polycomPolycom, globalny lider w dziedzinie otwartej, standardowej komunikacji i współpracy zunifikowanej (UC&C), poinformował o udostępnieniu Polycom® RealPresence® Group 700 – rozwiązania do współpracy wideo przeznaczonego dla grup spotykających się w dużych pomieszczeniach, takich jak firmowe sale konferencyjne, studia produkcyjne i sale wykładowe. System zapewnia najwyższą jakość i rozdzielczość wideo (do 1080p60) oraz kryształowo czysty dźwięk, umożliwiając bardziej produktywne i naturalne interakcje ze współpracownikami, partnerami i klientami.

Czytaj dalej »Polycom prezentuje system do spotkań wideo w dużych pomieszczeniach: Polycom® RealPresence® Group 700