Archiwa tagu: 4clover

Wielkie Żarcie z 4clover

Największy w polskim Internecie niezależny serwis kulinarny od lipca trafia pod skrzydła 4clover – sieci kobiecej, należącej do spółki IDMnet. Witryna Wielkiezarcie.com będzie współpracować z siecią na zasadzie wyłączności i wzmocni jej pakiet zasięgowy oraz pakiety 4all i 4taste.

4_TVfan – nowy pakiet w sieci 4clover

Internetowa sieć reklamowa 4clover, należąca do spółki IDMnet i skupiająca w swoim portfolio witryny i portale o tematyce kobiecej, od marca wzbogaca swoją ofertę. Dzięki temu reklamodawcy będą mieli do dyspozycji kolejny atrakcyjny pakiet tematyczny – 4_TVfan, w skład którego wchodzą witryny, dedykowane amatorkom seriali i innych programów telewizyjnych.

IDMnet wzmacnia sieci tematyczne

W lipcu do sieci IDMnet dołączyły nowe witryny, które wzbogacą ofertę sieci tematycznych IDMnet. Serwisy skierowane do kobiet oraz rodziców i osób oczekujących narodzin dziecka – Familie.pl i Zapytajpolozna.pl dołączą do sieci 4clover i ZdrowieNet. Również sieć tematyczna Budowia nawiązała współpracę z nowymi witrynami.

IDMnet, 4clover i ZdrowieNet współpracują z witrynami InforNEXT

Serwisy: Wieszjak.pl, Prawnik.pl, Prawnikow.pl, Gotujmy.pl, Rynekmedyczny.pl oraz Commed.pl, należące do InforNEXT, rozpoczęły współpracę z siecią IDMnet oraz sieciami tematycznymi 4clover i ZdrowieNet. W ramach umowy IDMnet uzyskał prawo do sprzedaży części powierzchni reklamowej w serwisach InforNEXT, nie ma jednak wyłączności na obsługę witryn z tej grupy.

Nowe pakiety tematyczne w 4clover

W październiku IDMnet wprowadził do oferty kobiecej sieci reklamowej 4clover dwa nowe pakiety tematyczne: 4fashion i 4education. W obu pakietach dostępne są wszystkie standardowe formy reklamowe oraz kampanie niestandardowe.