Archiwa tagu: 36i6

Graj i wygrywaj – wystartował III sezon Cyberareny36i6

Od 1 września miłośnicy wirtualnej rywalizacji z całego kraju mogą wziąć udziału w trzecim sezonie rankingowych rozgrywek projektu Cyberarena36i6. Na fanów internetowych pojedynków gier Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike: Source rozgrywanych na specjalnie przygotowanych serwerach czeka miesiąc walki o najwyższe lokaty, a co za tym idzie atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Niechorze pierwszą areną wirtualnych zmagań

Dzisiejszego dnia do Niechorza zawita Trick Truck Plus Cyberarena36i6 czyli wyposażona w sprzęt komputerowy oraz konsole ciężarówka, która przez dwa miesiące wakacji zapewniać będzie miłośnikom elektronicznej rozrywki z całej Polski niezapomniane wrażenia i emocje płynące z wirtualnego współzawodnictwa.

Trick Truck Plus Cyberarena 36i6 rusza w trasę

Już w ten piątek tj. 10 lipca odbędzie się pierwszy przystanek wakacyjnego przedsięwzięcia realizowanego przez zespół Cybersport.pl we współpracy z marką 36i6 – Trick Truck Plus Cyberarena 36i6. Jest to część zakrojonego na szeroką skalę projektu, w którego skład wejdzie seria eventów dla miłośników wirtualnej rywalizacji zorganizowanych w kilkunastu największych miastach Polski.

Cyberarena 36i6 – wirtualne rozgrywki dla każdego

Tego jeszcze nie grali! Nadeszła prawdziwa rewolucja w świecie masowej rozrywki elektronicznej, która zapewni fanom gier oraz miłośnikom e-sportowej rywalizacji niezapomniane emocje oraz możliwość współzawodnictwa na najwyższym poziomie.