Archiwa tagu: 36.6

Podwójne doładowanie w 36.6

Od 14 stycznia br. rozpoczyna się kampania promująca nową usługę „Podwójne doładowanie” dla klientów 36.6 (taryfa 36.6 oraz PiszMów Dobowy). W ramach promocji można otrzymać dodatkowo nawet 100 zł na rozmowy i SMS-y w sieci Plus.

Czy to koniec TurboDymoMena?!

Rusza nowa kampania marki 36.6 stworzona przez Agencje Team One. W spotach promujących najnowsza oferte tej marki (od 15.01.2010) pojawi się zupełnie nowy, jeszcze nieużywany superbohater. SuperEs (bo tak brzmi jego imię) jest nieobliczalny, niewyczerpalny, nieograniczony, nieprzewidywalny i potrafi łatać. Czy zawstydzi TurboDymoMena?

Plus – promocja doładowań i ich dostepność

W związku z wynegocjowaniem przez Polkomtel S.A. nowych warunków współpracy z częścią dystrybutorów doładowań elektronicznych, operator sieci Plus może zaoferować swoim klientom nową, atrakcyjną promocję doładowań. Każdy użytkownik MixPlusa, Simplusa, 36.6 i Sami Swoi, który od dzisiaj zasili swoje konto przez strony internetowe Polkomtela, otrzyma bonus w wysokości 15% wartości doładowania.

Team One nauczył bobra liczyć i beatboxować

Widzieliście Państwo kiedyś bobra, który zna 1000 beatów? Albo takiego, który potrafi liczyć do 1000? Jeden taki pojawił się ostatnio w Polsce. Przyleciał z Kanady prosto na plan zdjęciowy spotu reklamowego 36.6.