22. Rajd Dolnośląski

Wspaniały triumf LOTOS – Subaru Poland Rally Team

Zawodnicy LOTOS – Subaru Poland Rally Team, Wojtek Chuchała i Kamil Heller, finiszowali na drugiej pozycji w klasyfikacji generalnej 22. Rajdu Dolnośląskiego, finałowej rundy RSMP. Reprezentanci L-SPRT przez całe zawody notowali świetne czasy, których ukoronowaniem było zwycięstwo na odcinku specjalnym Radkowska Perła, nagrodzone okazałym pucharem. Siemanko wraz ze swoim pilotem triumfowali także w grupie N, dodając komplet punktów do dotychczasowego dorobku, który pozwolił im świętować tytuł Mistrza Polski w „ence” na jeden rajd przed końcem sezonu. Listę sukcesów, osiągniętych na malowniczych oesach wokół Polanicy-Zdroju, uzupełniło zwycięstwo w Klasyfikacji Producentów oraz druga pozycja wśród Zespołów Sponsorskich.

LOTOS – Subaru Poland Rally Team najszybszy w grupie N

Wojtek Chuchała i Kamil Heller, reprezentujący LOTOS – Subaru Poland Rally Team, wygrali 69. Rajd Polski w grupie N i wszystko wskazuje na to, iż będą się mogli cieszyć ze zdobycia tytułu Mistrza Polski w „ence” jeszcze przed kończącym sezon 22. Rajdem Dolnośląskim. W klasyfikacji generalnej zawodów załoga L-SPRT uplasowała się na ósmej pozycji, zapisując na swoje konto kolejne punkty. Siemanko wraz ze swoim pilotem pokonali ponad 230 kilometrów oesowych bez większych przygód, jednak stracili przeszło dwie minuty po problemach ze skrzynią biegów.