Archiwa tagu: 1&1

Źle działające strony www odstraszają klientów

82% użytkowników sieci w Polsce regularnie doświadcza niedogodności związanych z wadliwym działaniem stron internetowych. Ponad połowa konsumentów skarży się, że wolno działające strony wywołują w nich negatywne emocje, takie jak stres czy złość. Co ciekawe aż 44% internautów rezygnuje ze skorzystania z usług firmy, której strona funkcjonuje niepoprawnie.

Najwydajniejszy serwer od 1&1 Internet

Nowy serwer XXL 32 Core firmy 1&1 jest wyposażony w 64 GB pamięci RAM ECC, profesjonalny system RAID 6 (2,4 TB przestrzeni dyskowej) oraz technologię AMD Turbo Core. W sercu tego zaawansowanego serwera pracują dwa szybkie procesory AMD Opteron-6272 z zegarem o częstotliwości taktowania 2,1 GHz, która może być zwiększana do 3,0 GHz w zależności od obciążenia 32 rdzeni procesorów.

Zamów domenę ze smartfona

Pierwszym krokiem do stworzenia profesjonalnej strony WWW jest wybór dobrej domeny. Czasem jednak najlepsze pomysły przychodzą do głowy, gdy nie ma pod ręką komputera.

1&1 rozszerza ofertę usług hostingu w Polsce

1&1 Internet, największa na świecie firma hostingowa, wprowadza na polski rynek nową, zoptymalizowaną ofertę produktów. Nowa taryfa 1&1 Unlimited wyznacza nowe standardy nieograniczonego dostępu do profesjonalnych usług hostingu w bardzo niskiej cenie. Dodatkowo 1&1 wprowadza wirtualne serwery prywatne (VPS) oraz rozbudowuje funkcje Dynamicznych Cloud Serwerów.

Mocne wejście 1&1 na polski rynek

Firma 1&1, lider wśród firm hostingowych na świecie, po dwóch miesiącach obecności na polskim rynku zdobyła ponad 20 tys. klientów. Rozpoczęła ona działalność w Polsce 27 sierpnia 2010 r. z darmowym pakietem usług dla biznesu i osób prywatnych oferowanym na 2 lata.

Założona w 1988 roku firma 1&1 jest pionierem biznesu internetowego

Według danych Intac.net na temat rynku IT, 1&1 z 70 tysiącami serwerów jest największą firmą hostingową na świecie. 1&1 zajmuje także trzecią pozycję pod względem ogólnej liczby posiadanych serwerów, tuż za takimi firmami jak Intel i Google. Firma prowadzi swoją działalność na pięciu głównych rynkach w Europie Ameryce Północnej, zarządza ponad 11 mln nazw domen… Czytaj dalej »