1&1 Internet

A8i – nowe dedykowane serwery od firmy 1&1 Internet

Firma 1&1 Internet (www.1and1.pl/), wiodący światowy dostawca usług hostingowych, wprowadziła na rynek innowacyjny serwer dedykowany z 8-rdzeniowym procesorem ATOM C2750 firmy Intel. Nowy serwer dedykowany stanowi optymalne połączenie wydajności, skalowalności i przystępnej ceny, dzięki czemu odpowiada potrzebom użytkowników z małych i średnich firm. Serwer jest dostępny w cenie od 139,90 zł netto za miesiąc.Czytaj dalej »A8i – nowe dedykowane serwery od firmy 1&1 Internet

Start-up – kilka kroków do własnego biznesu w Internecie

Z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy 1&1 Internet wynika, że aż 70 proc. Polaków rozważa rozkręcenie własnego biznesu. Najbardziej chętne do pracy na swoim są osoby w wieku od 25 do 34 lat. Młodzi upatrują w tej decyzji możliwości zdobycia cennego doświadczenia i szansy na rozwój zawodowy. Na rynku nie brakuje licznych rozwiązań, które mają pomóc początkującym przedsiębiorcom. Które z nich warto wybrać, aby start-up rozwinął się w silną i prężnie działającą firmę?

Czytaj dalej »Start-up – kilka kroków do własnego biznesu w Internecie

Aplikacja 1&1 MyWebsite zwycięzcą konkursu „Innowacja Roku 2011”

W gronie zwycięzców tegorocznej edycji konkursu „Innowacja Roku” znalazła się 1&1 MyWebsite — aplikacja do tworzenia stron www, wprowadzona na polski rynek przez firmę 1&1 Internet, jednego z czołowych dostawców usług internetowych na świecie. Konkurs jest organizowany przez Forum Biznesu we współpracy z Wydziałem Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk. Aplikacja 1&1 MyWebsite została wyróżniona jako nowoczesne i oryginalne rozwiązanie umożliwiające małym i średnim firmom korzystanie z możliwości jakie daje Internet.

Czytaj dalej »Aplikacja 1&1 MyWebsite zwycięzcą konkursu „Innowacja Roku 2011”

Skuteczna kampania telewizyjna 1&1 – więcej małych i średnich firm w Internecie

1&1 Internet, największa na świecie firma hostingowa, opublikowała wyniki kampanii telewizyjnej 1&1 MyWebsite, łatwego narzędzia do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Efektem kampanii są tysiące nowych stron internetowych polskich firm. Na czele listy 10 sektorów najczęściej uruchamiających swoje strony www znalazły się „Budownictwo i usługi remontowe”, „Usługi transportowe i mechanika pojazdowa” oraz „Usługi fotograficzne i video”. Sukces kampanii reklamowej zachęcił firmę 1&1 do zwiększenia liczby wersji reklamy do trzech, emitowanych rotacyjnie.

Czytaj dalej »Skuteczna kampania telewizyjna 1&1 – więcej małych i średnich firm w Internecie

1&1 rozszerza ofertę usług hostingu w Polsce

1&1 Internet, największa na świecie firma hostingowa, wprowadza na polski rynek nową, zoptymalizowaną ofertę produktów. Nowa taryfa 1&1 Unlimited wyznacza nowe standardy nieograniczonego dostępu do profesjonalnych usług hostingu w bardzo niskiej cenie. Dodatkowo 1&1 wprowadza wirtualne serwery prywatne (VPS) oraz rozbudowuje funkcje Dynamicznych Cloud Serwerów.

Czytaj dalej »1&1 rozszerza ofertę usług hostingu w Polsce

Założona w 1988 roku firma 1&1 jest pionierem biznesu internetowego

Według danych Intac.net na temat rynku IT, 1&1 z 70 tysiącami serwerów jest największą firmą hostingową na świecie. 1&1 zajmuje także trzecią pozycję pod względem ogólnej liczby posiadanych serwerów, tuż za takimi firmami jak Intel i Google. Firma prowadzi swoją działalność na pięciu głównych rynkach w Europie Ameryce Północnej, zarządza ponad 11 mln nazw domen i ma 9 mln kontraktów z klientami.Czytaj dalej »Założona w 1988 roku firma 1&1 jest pionierem biznesu internetowego