Archiwa tagu: 1&1 Internet

A8i – nowe dedykowane serwery od firmy 1&1 Internet

Firma 1&1 Internet (www.1and1.pl/), wiodący światowy dostawca usług hostingowych, wprowadziła na rynek innowacyjny serwer dedykowany z 8-rdzeniowym procesorem ATOM C2750 firmy Intel. Nowy serwer dedykowany stanowi optymalne połączenie wydajności, skalowalności i przystępnej ceny, dzięki czemu odpowiada potrzebom użytkowników z małych i średnich firm. Serwer jest dostępny w cenie od 139,90 zł netto za miesiąc.

Start-up – kilka kroków do własnego biznesu w Internecie

Z badania przeprowadzonego na zlecenie firmy 1&1 Internet wynika, że aż 70 proc. Polaków rozważa rozkręcenie własnego biznesu. Najbardziej chętne do pracy na swoim są osoby w wieku od 25 do 34 lat. Młodzi upatrują w tej decyzji możliwości zdobycia cennego doświadczenia i szansy na rozwój zawodowy.

1&1 rozszerza ofertę usług hostingu w Polsce

1&1 Internet, największa na świecie firma hostingowa, wprowadza na polski rynek nową, zoptymalizowaną ofertę produktów. Nowa taryfa 1&1 Unlimited wyznacza nowe standardy nieograniczonego dostępu do profesjonalnych usług hostingu w bardzo niskiej cenie. Dodatkowo 1&1 wprowadza wirtualne serwery prywatne (VPS) oraz rozbudowuje funkcje Dynamicznych Cloud Serwerów.

Założona w 1988 roku firma 1&1 jest pionierem biznesu internetowego

Według danych Intac.net na temat rynku IT, 1&1 z 70 tysiącami serwerów jest największą firmą hostingową na świecie. 1&1 zajmuje także trzecią pozycję pod względem ogólnej liczby posiadanych serwerów, tuż za takimi firmami jak Intel i Google. Firma prowadzi swoją działalność na pięciu głównych rynkach w Europie Ameryce Północnej, zarządza ponad 11 mln nazw domen… Czytaj dalej »