Oferta PR

Jednym z nieodzownych elementów budowy dobrego wizerunku jest udana komunikacja z otoczeniem. Warto mówić o swoich osiągnięciach, pozyskanych kontraktach i zrealizowanych projektach. Idealnym medium do błyskawicznej komunikacji o jak największym zasięgu jest Internet.

Proponujemy Państwu usługi w zakresie ePR czyli Public Relations w obrębie Internetu – podstawowego medium informacyjnego i narzędzia dziennikarzy pracujących zarówno w tradycyjnych środkach przekazu, jak i elektronicznych. Działania ePR mogą stanowić podstawę komunikacji i strategii informacyjnej firmy, jak i być działaniami wspierającymi i wspomagającymi tradycyjną aktywność PR.

Co mamy Państwu do zaoferowania:

 • Przygotowanie i dystrybucja do mediów jednego komunikatu prasowego miesięcznie (bieżąca działalność firmy, promocje, nowości w ofercie itp.)
  O sukcesie informacji i o tym czy znajdzie się ona w mediach decyduje szereg czynników, ale wiele osób zapomina o tych podstawowych: dobrej konstrukcji noty, jasnej i precyzyjnej treści oraz ciekawego tematu. W ramach usługi przygotujemy dla Państwa profesjonalny komunikat prasowy i doradzimy dobór tematu. Takim tematem może być coś związanego z bieżącą działalnością firmy, ofertą, nowym projektem itp.
 • Dodatkowo wyślemy komunikat w Państwa imieniu do najpopularniejszych serwisów informacyjno-newsowych w Internecie.
 • Prowadzenie internetowego biura prasowego
  Internetowe biuro prasowe to narzędzia ułatwiające prowadzenie działań PR w Internecie. Jest ono czynne 24 godziny na dobę, zawiera wszystkie aktualne i archiwalne informacje prasowe firmy, dane kontaktowe oraz dokumenty jakich mogą potrzebować dziennikarze: press kit, materiały graficzne, loga, podstawowe informacje o firmie i dane kontakowe.Razem z naszym partnerem, serwisem www.dlaprasy.pl, oferujemy Państwu własne biuro prasowe w swojej domenie – nazwafirmy.dlaprasy.pl. Usługa zawiera oprócz abonamentu zarządzanie biurem czyli dodawanie, usuwanie i aktualizacje komunikatów i informacji.
 • Monitoring Internetu i analiza efektywności
  Każdego miesiąca sporządzimy dla Państwa raport w którym będą dane dotyczące skuteczności publikacji i miejsc w Internecie (serwisy, portale) w których ukazała się informacja.

Koszt usługi 1 500 zł miesięcznie (plus 23% podatku VAT).

Usługa ma charakter stały, rozliczana jest raz w miesiącu na podstawie faktur VAT. Umowa podpisywana jest bezterminowo z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Istnieje możliwość poszerzenia pakietu o dodatkowe usługi takie jak:

 • przygotowanie i dystrybucja większej ilości komunikatów
 • prowadzenie bloga firmowego,
 • przygotowanie treści na firmowe strony WWW,
 • monitoring wybranych forów tematycznych i grup dyskusyjnych pod kątem firmy lub jej konkurencji.

W celu przygotowania oferty na dodatkowe usługi prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz