Przejdź do treści

United PR

Pepsi odlicza do przyjazdu Beyonce i rozdaje bilety na jej warszawski koncert

pepsicoBeyonce, gwiazda muzyki pop oraz globalna twarz marki Pepsi, już za dwa tygodnie wystąpi na koncercie w Warszawie, będącym częścią jej światowego tournee, „The Mrs. Carter Show World Tour”. Z tej okazji Pepsi zaprasza polskich fanów do wspólnego odliczania do wizyty Beyonce w Polsce, które odbywa się na profilu Facebook marki. W zabawie do wygrania są bilety na warszawski koncert gwiazdy oraz puszki Pepsi z limitowanej edycji z wizerunkiem artystki.

Czytaj dalej »Pepsi odlicza do przyjazdu Beyonce i rozdaje bilety na jej warszawski koncert

Zagraj z Pepsi na Facebooku i zdobądź zaproszenie na Michael Jackson The Immortal World Tour w Londynie

Z okazji 25. rocznicy wydania kultowego albumu „Bad” Michaela Jacksona, Pepsi przygotowała dla swoich fanów mnóstwo dobrej zabawy i unikalnych gadżetów związanych z twórczością Króla Popu. Pliki muzyczne, albumy „Bad 25”, limitowane koszulki z wizerunkiem muzyka, legendarne skórzane kurtki „Bad”, a przede wszystkim wyjazd do Londynu na Michael Jackson The Immortal World Tour by Cirque du Soleil, czekają na wyciągnięcie ręki. Wystarczy odwiedzić profil Pepsi na Facebooku i spróbować swoich sił w jednym z dwóch konkursów.

Czytaj dalej »Zagraj z Pepsi na Facebooku i zdobądź zaproszenie na Michael Jackson The Immortal World Tour w Londynie

Limitowana edycja puszek Pepsi z wizerunkiem Michaela Jacksona dostępna już w Polsce

W związku ze zbliżającą się rocznicą 25-lecia wydania albumu „Bad” marka Pepsi, we współpracy z Estate of Michael Jackson oraz Sony Music przygotowała specjalne wydanie albumu „Bad 25” oraz limitowaną edycję puszek Pepsi z trzema wizerunkami Króla Popu. Produkt dostępny jest na polskim rynku od początku  września br.

Czytaj dalej »Limitowana edycja puszek Pepsi z wizerunkiem Michaela Jacksona dostępna już w Polsce

Western Union inicjuje Nowy Projekt Edukacyjny w ramach Ligi Europy UEFA, dzięki któremu sfinansuje milion dni szkolnych

Firma Western Union (NYSE:WU), światowy lider w dziedzinie usług przekazów pieniężnych, a także nowy Globalny Partner Ligi Europy UEFA, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że każde celne podanie w obecnym sezonie rozgrywek premiować będzie sfinansowaniem jednego dnia edukacji młodych ludzi na świecie.

Czytaj dalej »Western Union inicjuje Nowy Projekt Edukacyjny w ramach Ligi Europy UEFA, dzięki któremu sfinansuje milion dni szkolnych

Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

Alior Sync wraz z serwisem Gruper.pl przygotował specjalną ofertę konta osobistego za 0 zł z dodatkową premią 50 zł. Co więcej, każdego miesiąca Bank zwróci posiadaczowi konta aż 5% wartości zakupów zrealizowanych w Internecie za pomocą wydanej do niego karty lub korzystając z opcji „Płacę z Alior Sync”.

Czytaj dalej »Alior Sync rozpoczyna współpracę z serwisami zakupów grupowych

„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync

Alior Sync udostępnia strefę zakupów „Zrób Dobry Deal”, w której klienci mogą kupić wybrane produkty w promocyjnych cenach i w limitowanej ofercie kredytowej „10 rat 0%”. Aktualnie w ofercie znajdują się produkty firmy Samsung, m.in. nowość na rynku notebook z Serii 9, bony na wakacje z biurem podróży Neckermann oraz profesjonalne przyrządy do ćwiczeń fizycznych.

Czytaj dalej »„Zrób Dobry Deal” z Alior Sync